Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista / Specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej

Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej

Jesteśmy podmiotem medycznym o zasięgu ogólnopolskim – w jednym miejscu integrujemy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Organizujemy prywatną opiekę medyczną w formie abonamentów zdrowotnych oferowanych zakładom pracy, instytucją finansowym, samorządowym, firmom telekomunikacyjnym i stowarzyszeniom dla ich pracowników oraz klientów. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych osób na stanowisko Specjalisty / Specjalistki ds. sprzedaży telefonicznej.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie do współpracy podmiotów leczniczych na terenie całego kraju
  • analiza i bieżąca aktualizacja zasobów placówek partnerskich w ramach funkcjonującej sieci
  • tworzenie baz danych, raportowanie zrealizowanych działań
  • bieżąca współpraca z Działem Obsługi Klienta / Księgowością

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży telefonicznej B2B (warunek konieczny)
  • dobra znajomość Power Point, Excel, Word
  • wytrwałość oraz orientacja na działanie i wynik
  • dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pracę w godzinach 10:00 - 18:00

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV – hr@jpmedica.pl.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Aplikując na ogłoszenie, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole