Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyInżynier spawalnik

Oferta pracy

Kuenz Polska z siedzibą w Słupcy będąca oddziałem Künz Group z siedzibą w Hard w Austrii - międzynarodowego lidera produkującego suwnice kontenerowe  zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

INŻYNIER SPAWALNIK

Zadania na stanowisku:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za opracowywanie WPS, planów spawania, planów kontroli badań, nadzór spawalniczy, opracowywanie  WPQR, przegląd dokumentacji  konstrukcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • wiedza o normach i przepisach dotyczących spawania,
  • dobra znajomość branży konstrukcji stalowych,
  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku,
  • bardzo dobre umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • dobra znajomość MS Office – MS Excel, MS Word, MS Power Point,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie całej Polski i Europy.

Oferujemy:

  • pełen etat,
  • umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,
  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim oraz budowania sieci relacji biznesowych,
  • bieżące wsparcie kadry zarządzającej Spółki.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt: kadry.ogolny@kuenz.com, telefon: 507082555

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kuenz Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole