Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySprzedawca samchodów nowych

Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa Autoryzowany Serwis samochodów osobowych marki SKODA w Koninie zatrudni do pracy na stanowisku:

Sprzedawca samochodów nowych

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo w zakresie sprzedaży instrumentów finansowych
  • systematyczna praca zdeterminowana i  nastawiona na realizację miesięcznych/kwartalnych celów sprzedażowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • obsługa Klienta zgodna ze standardami Marki SKODA

Nasze wymagania:

  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • komunikatywność i kreatywność w relacjach z klientem
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji handlowych
  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesów zawodowych
  • własna inicjatywa i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy:

  • wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premie, prowizje, dodatkowe bonusy)
  • możliwość spełniania ambicji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na adres e-mail rekrutacja@greenauto.com.pl do Green Auto Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie przy ul. Poznańskiej 43A lub dostarczając osobiście zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole