Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyKsięgowa/Księgowy

Oferta pracy

„Domator” Sp. z o.o w Koninie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Księgowa/Księgowy

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ewidencji księgowych
  • bieżące sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie bieżących zestawień oraz raportów
  • bieżąca współpraca z Głównym Księgowym
  • weryfikacja ewidencji księgowej na potrzeby JPK-VAT
  • bieżąca współpraca  z Działami Spółki
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie związane z pracą w księgowości
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra organizacja swojej pracy, dotrzymywanie terminów
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
  • umiejętność integracji z zespołem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@domo24.pl z dopiskiem „księgowa”

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Domator Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poza. 1666) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole