Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista ds. umów

Oferta pracy

Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o.
poszukuje kandydata do pracy
na stanowisko:

Specjalista ds. umów

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe o kierunku Prawo administracyjne lub średnie z co najmniej 4 letnią praktyką zawodową np. w organach administracji publicznej, kancelarii prawnej/komorniczej, spółce prawa handlowego,
  • doświadczenia w przygotowywaniu, negocjowaniu umów, znajomość przepisów prawa cywilnego i handlowego,
  • umiejętności analityczne i krytyczne myślenie, oraz zdolność do rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielności, wytrwałość w realizacji zadań,
  • obsługi komputera w zakresie MS Office.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentów przetargowych i przygotowywanie na ich podstawie projektów umów,
  • analiza i wykrywanie ryzyka związanego z zawarciem umowy,
  • weryfikacja zgodności umowy z przepisami prawa,
  • negocjowanie warunków umów z kontrahentami i klientami,
  • zarządzanie dokumentacją związaną z procesem zawierania umów,
  • wystawianie faktur VAT związanych z realizacja umów w systemie SAP

Mile widziane dodatkowo:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego,
  • obsługa systemu informatycznego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (SAP).

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowe premie
    i nagrody – zależne od wyników),
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia i kursy)
  • możliwość zdobycia nowych uprawnień

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres:
62-510 Konin ul. Przemysłowa 158 lub pocztą e-mail: pakserwis@pakserwis.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tyko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Kandydatów prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny
+48 63 247 16 23; +48 887 870 143

Szanując Państwa prywatność oraz dbając o to, aby wiedzieli Państwo jak przetwarzane są Państwa dane osobowe, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. kandydatów do pracy:
Jeżeli Kandydat przekazuje w dokumentacji aplikacyjnej dane przekraczające ponad katalog wymaganych danych określonych w Kodeksie pracy lub wyraża zgodę na przetwarzanie danych dla celów przyszłej rekrutacji prosimy o dołączenie wypełnionego formularza:

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole