Dzisiaj jest czwartek 6 sierpnia 2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16977) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
27 / 21oC
Pojutrzepogoda
28 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (3)
jesteś tutaj: Strona głównaOgłoszeniamateriały budowlaneStrop TERIVA pustaki belki stropowe szalunkowe prefabrykowan

OGŁOSZENIA

ze zdjęciemna stronie
cena od
dodaj ogłoszenie

Strop TERIVA pustaki belki stropowe szalunkowe prefabrykowan

Dodano: 01.07.2020 08:26    IP: 83.11.243.75    Wyświetleń: 595    Region: Inny,  Cena: 60
STROPYCena dotyczy 1m2 stropu teriva żużlobetonowego dla belek o długości 220cm (belki i pustaki na 1m2)Posiadamy na placu w hurtowni Człopy 65 Uniejów 99-210 dostępne od ręki belki o długości od 220cm do 640cm, pustaki stropowe keramzytowe i żużlobetonowe, kształtki wieńcowe stropowe typu L i C.Dostawa możliwa jest z hurtowni lub przy większych stropach bezpośrednio od producenta, który jest wiodącym producentem stropów na polskim rynku. W przypadku zainteresowania ofertą stropu proszę o przesłanie wykazu belek i pustaków lub ew skanu rzutu parteru - wycenimy strop Teriva.Stropy TERIVA należą do grupy stropów gęstożebrowych, które są obecnie bardzo chętnie wybierane przez architektów oraz budowniczych. Ich produkcja odbywa się z wykorzystaniem następujących elementów: prefabrykowanych belek kratownicowych, pustaków (z betonu lub keramzytu, który posiada bardzo silne właściwości izolacyjne) oraz nadbetonu układanego (inaczej – wylewanego) na budowie. Jest to stosunkowo prosta konstrukcja, która zapewnia bardzo dogodne właściwości. Ze względu na elementy, które składają się na ten rodzaj stropów, często nazywa się je również stropami belkowopustakowymi.Dlaczego warto wykorzystywać stropy TERIVA?" Główną ich zaletą jest niezwykle łatwy montaż. Całość opiera się na umieszczeniu belek żelbetowych w niewielkich odległościach od siebie (z reguły jest to około 50 cm), na których kładzione są specjalnie dostosowane pustaki. Tak przygotowaną konstrukcję zalewa się warstwą nadbetonu, co wpływa na znaczną wytrzymałość i sztywność stropu. Zwiększa to również jego grubość. Wykorzystanie niewielkich, a przede wszystkim stosunkowo lekkich elementów wiąże się oczywiście z niezwykle dużą oszczędnością czasu i energii, dzięki czemu można w łatwy sposób połączyć najwyższą jakość oraz swoistą prostotę wykonania.Stropy TERIVA to doskonała propozycja zarówno do domów mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytanie trafia bezpośrednio do ogłoszeniodawcy.
Ogłoszeniodawca jest informowany jakiego ogłoszenia dotyczy zapytanie.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.