Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie ogłoszeńMieszkaniaPrzestronne mieszkanie 4-pokojowe | Konin ul. Kolska

Mieszkania

Ogłoszeń: 986

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe | Konin ul. Kolska

IP: 188.47.119.231Wyświetleń: 393
cena: 375 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 4, piętro/pięter: 1, region: Konin
Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na I piętrze budynku w Koninie przy ul. Kolskiej na sprzedaż.

Na powierzchnię mieszkania wynoszącą 85,56m2 składają się 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, 2 garderoby oraz komunikacja. Mieszkanie dwupoziomowe z trójstronną ekspozycją okien wschód-północ-zachód.

Mieszkanie z dobrym układem przestrzennym, wykończone przy użyciu materiałów dobrej jakości: podłogi w gresie, panelach podłogowych, ściany szpachlowane, kuchnia i łazienka w płytkach ceramicznych, grzejniki panelowe, schody drewniane, stolarka okienna drewniana oraz pcv. Pomieszczenia na poddaszu dobrze izolowane z uwagi na zastosowanie docieplenia wełną o gr. 25cm. Łazienka na piętrze do wykończenia.

Do dyspozycji tarasu o pow. 25m2 znajdujący się nad garażem, pomieszczenie gospodarcze na parterze oraz miejsce postojowe w garażu (jedno z dwóch).

Mieszkanie tzw. bezczynszowe, wszystkie media opomiarowane na osobnych licznikach. W mieszkaniu dostępne następujące media: woda, kanalizacja, energia elektryczna, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie tzw. pełna własność z księgą wieczystą, bez jakichkolwiek obciążeń.

Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji, w niedalekiej odległości szkoła podstawowa, punkty usługowe, market, przystanek komunikacji miejskiej, agencja pocztowa, bank.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji mieszkania.
Galeria
Dane kontaktowe
TOK Nieruchomości
605618706
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole