Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plOgłoszeniaDomyWyjątkowa rezydencja z budynkami usługowymi i stawem

Domy

Ogłoszeń: 960

Wyjątkowa rezydencja z budynkami usługowymi i stawem

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 39
cena: 3 970 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 5, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości gruntowej zabudowanej i zagospodarowanej, położonej w miejscowości Ruszków Drugi, gm. Kościelec w odległości ok.4 km od miasta Koła a jednocześnie w odległości również 4 km od wjazdu na autostradę A2.

Nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnej miejscowości w sąsiedztwie luźnej, nowopowstałej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, lasów, terenów niezabudowanych, pól uprawnych oraz łąk. Działka o powierzchni 0.9437 ha, na której posadowiony jest:

-wolnostojący budynek mieszkalny w stylu dworkowym, parterowy z poddaszem mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej blisko 270 m2;

-budynek biurowy, piętrowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 201.05 m2;

-budynek gospodarczo-usługowy, piętrowy, nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 391.40 m2;

-staw ziemny o powierzchni 504.00 m2.

Budynek mieszkalny murowany w latach 2003-2004 w technologii tradycyjnej z cegły kratówki, ocieplony styropianem, otynkowany tynkiem ozdobnym, fundament obłożony dekoracyjnie klinkierem. Strop prefabrykowany układany, gęstożebrowy Teriva. Dach wielospadowy, konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną, kryty dachówką ceramiczną w kolorze ceglanym, rynny poziome i spustowe PCV, podbitka dachu drewniana, zaimpregnowana. Wysunięta połać domu tworząca zadaszenie podcienia podtrzymywana jest przez liczne filary, które są niezwykle dekoracyjnym elementem konstrukcyjnym budynku. Stolarka okienna PCV w kolorze brązowym, symetryczna. Usytuowane centralnie na froncie budynku drzwi wejściowe dość dużych rozmiarów. Właściwie skomponowane kolory: dachu, okien i elewacji nadają nie tylko imponującego efektu, ale stwarzają poczucie wizualnego ciepła i sielskiego, dworkowego klimatu.
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole