Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaInne nieruchomościMieszkanie, 1 pokój, 29,00 m2, Łeba

Inne nieruchomości

Ogłoszeń: 594

Mieszkanie, 1 pokój, 29,00 m2, Łeba

IP: 202.146.235.178Wyświetleń: 29
cena: 294 200 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 1, region: Inny
Osiedle Łebska Ostoja to 50 apartamentów o zróżnicowanych metrażach (od 29m² do 54m²) zlokalizowanych w 5 budynkach o nowoczesnej, ale stonowanej architekturze. Apartamenty są jedno lub dwupoziomowe z dużymi antresolami oraz z otwartą przestrzenią. Wszystkie apartamenty wyposażono w tarasy lub balkony.

W centrum nowego resortu znajdują się kompleks basenowy z podgrzewaną wodą (długość głównego basenu - 15,8m) oraz sauna zewnętrzna.

W skrajnych częściach resortu zlokalizowano duże wiaty rowerowe, a to w związku z rozwojem turystyki rowerowej. Ponadto na terenie znajdzie się profesjonalny plac zabaw oraz boisko do siatkówki plażowej.

Osiedle Łebska Ostoja zlokalizowane jest nad Morzem Bałtyckim w Otulinie Słowińskiego Parku Narodowego uznanego przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. W bliskim sąsiedztwie znajdują się: Jezioro Łebsko, Ruchome Wydmy oraz jedne z najpiękniejszych i najszerszych plaż Bałtyku. Łebska Ostoja położona jest w odległości 2900 m od centrum Łeby.
Atrakcyjny program resortu wakacyjnego, co ma kluczowe znaczenie dla wydłużenia sezonu, komfortu wypoczynku a tym samym zwiększenia dochodów uzyskiwanych z wynajmu.

Obsługa i wynajem apartamentu w imieniu klienta – nie musisz być ma miejscu, my zatroszczymy się o twój apartament. Program wynajmu realizujemy z sukcesem od 15 lat.

Doświadczenie dewelopera, który wybudował poprzednie etapy inwestycji Łebska Ostoja.
Rozpoczęcie przedsięwzięcia jest planowane na miesiąc grudzień 2023, zakończenie na styczeń - marzec 2025.
Ceny:
36m2 - cena 358.400 zł brutto
29 m3 - cena 294.200 zł brutto.
Cena obejmuje apartament w stanie deweloperskim, miejsce parkingowe na parkingu zbiorowym oraz udział w nieruchomości wspólnej, obejmującej całkowite wyposażenie osiedla, w tym m.in. kompleks basenowy, rowerownie, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, outdor fitenss, saunę zewnętrzna.
Galeria
Dane kontaktowe
Darek
604 415 890
ul. Frąckowskiego 15/3
Słupsk
Inny
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole