Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaAuto-częściFelgi ALU z oponami zimowymi KIA, HUNDAI 235/60R18 5x114, 3A

Auto-części

Ogłoszeń: 587

Felgi ALU z oponami zimowymi KIA, HUNDAI 235/60R18 5x114, 3A

IP: 109.243.64.0Wyświetleń: 34
marka: KIA, region: Konin
Mam do sprzedania komplet felg aluminiowych ATT 880 8,0Jx18 EH2 z oponami zimowymi FALKEN HS 449 EUROWINTER w bardzo dobrym stanie wraz z kompletem odpowiednich śrub.

Felgi nie są pokrzywione, auto było cały czas garażowane. Grubość bieżnika waha się od około 5 do ponad 7 mm.

Firma ATT produkuje obręcze ze stopów lekkich od 1983 roku. Posiadają wysoko wykwalifikowaną kadrę, profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie, które powoduje, że mogą zaoferować wyroby światowej klasy.

Wszystkie produkty firmy ATT posiadają wymagane atesty, które stanowią świadectwo jakości felg ze znakiem ATT.

Felgi Advanti-Racing ATT wykonywane są przez koncern YHI International Limited, który produkuje i sprzedaje także obręcze tak renomowanych marek jak Konig American, OZ S.p.A

Od sezonu 2010, firma mocno zaangażowała się także w Motorsport, a przede wszystkim wyścigi samochodowe. Obecnie dostarcza felgi do samochodów Kia Picanto startujących w polskim pucharze wyścigowym - Kia Lotos Cup.

Oferowane Państwu obręcze kół do samochodów posiadają wszystkie wymagane atesty oraz Znak Bezpieczeństwa wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. W roku 2004 firma ATT wdrożyła system Zarządzania Jakością ISO 9001.

Falken HS 449 to opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych. Została stworzona na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki, dzięki której zachowuje elastyczność w ekstremalnych temperaturach. W efekcie poprawia się przyczepność, a jazda staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. W oponie Falken HS 449 zastosowano kierunkowy wzór bieżnika, który dzięki innowacyjnemu ułożeniu lameli zapewnia doskonałą trakcję, szybkie odprowadzanie wody i ograniczenie ryzyka aquaplaningu. W rezultacie użycia do budowy modelu zoptymalizowanej mieszanki, udało się ograniczyć wagę opony, a co za tym idzie – opory toczenia. Poskutkowało to zmniejszeniem spalania i spadkiem emisji CO2 do atmosfery. Opona jest też wyjątkowo odporna na uszkodzenia ...
Galeria
Dane kontaktowe
ROBERT WSZEDYBYŁ
883324096
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole