Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaKredyty/ubezpieczenia*****KORONA***** DLA FIRM KREDYTY BANKOWE LUB POZABANKOWE

Kredyty/ubezpieczenia

Ogłoszeń: 140

*****KORONA***** DLA FIRM KREDYTY BANKOWE LUB POZABANKOWE

IP: 80.52.159.185Wyświetleń: 13
region: Konin
KORONA OFERUJE OFERTĘ 50 INASTYTUCJI BANKÓW I FIRM POZABNAKOWYCH
NIE MOŻESZ OTRZYMAĆ KREDYTU W SWOIM BANKU LUB OFERTA JEST ZA DROGA PRZYJDŹ DO NAS ! KORONA KONIN ALEJE 1 MAJA 12/1 OD PN DO PT W GODZINACH 10-17 WWW.KORONAKONIN.PL DZWOŃ TERAZ 632491451 LUB 503554236 Email koronakonin@interia.pl www.koronakonin.pl

KREDYT OBROTOWY
Wzrost obrotów firmy, przystąpienie do realizacji dużego kontraktu lub przejściowe zwiększone zapotrzebowanie na środki obrotowe to sytuacje, w których najlepiej skorzystać z kredytu obrotowego.
Z dostępnej oferty kredytów finansujących bieżącą działalność firmy pomożemy Państwu wybrać produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb

Kredyt inwestycyjny
Dla firm planujących inwestycje, których celem jest odtworzenie, modernizacja lub powiększenie majątku trwałego odpowiednią formą finansowania będzie kredyt inwestycyjny.

Jest to kredyt, którego spłata może być rozłożona na wiele lat, co pozwala na pozyskanie nawet kosztownych środków trwałych przy stosunkowo niedużych bieżących obciążeniach firmy. Dodatkowym atutem może być zastosowanie karencji w spłacie kapitału przez ustalony w umowie okres. Firmy, które uzyskują część przychodów w walutach obcych mogą rozważyć zaciągnięcie kredytu inwestycyjnego w EUR lub USD.
Galeria
Dane kontaktowe
KORONA KORONAKONIN
632491451 503554236
ALEJE 1 MAJA 12/1
KONIN
Konin
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole