Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaInne nieruchomościNa sprzedaż kamienica w centrum Kłodawy.

Inne nieruchomości

Ogłoszeń: 601

Na sprzedaż kamienica w centrum Kłodawy.

IP: 37.30.24.16Wyświetleń: 33
cena: 650 000 PLN, typ: sprzedaż, region: Kłodawa
Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w Kłodawie.
Nieruchomość gruntowa o powierzchnia 311m2 zabudowana budynkiem dwukondygnacyjnym wzniesionym w 1960 roku. Budynek w zabudowie szeregowej zwartej wykonany został w technologii tradycyjnej murowanej z cegły pełnej. Strop żelbetowy, strop nad piętrem lekki drewniany, więźba dachowa drewniana, dach pokryty papą i ocieplony wełną mineralną.
Na powierzchnię 170m2 składają się dwa lokale usługowe na parterze, dwa mieszkania na piętrze, klatka schodowa oraz kotłownia.
Lokale użytkowe składają się z pomieszczenia handlowego, pomieszczenia socjalnego oraz wc.
W lokalach na podłodze terakota, witryny i drzwi wejściowe PCV, ściany malowane częściowo płytki.
Lokal mieszkalny składa się z korytarza, łazienki, kuchni oraz dwóch pokoi, dodatkowo zadaszony balkon. Stolarka okienna PCV, na podłogach panele podłogowe, wykładzina i płytki. Ściany malowane , sufity częściowo podwieszane.
Lokal mieszkalny składa się z korytarza, łazienki, kuchni oraz pokoju. Stolarka okienna PCV, ściany malowane, cegła ozdobna, na podłodze panele podłogowe oraz płytki.
Kotłownia o powierzchni 35m2 zlokalizowana jest w części gospodarczej przylegającej do budynku od strony działki. Ogrzewanie piecem na ekogroszek. Instalacja elektryczna, wodociągowa i kanalizacyjna.
Działka o powierzchni 311m2 ma kształt nieregularny i została częściowo zagospodarowana, kostka brukowa, trawnik, nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, ogrodzenie brama wjazdowa metalowa.
Bezpośredni dostęp do dróg publicznych z dwóch stron.
Nieruchomość sukcesywnie remontowana, wnętrza wymagają jedynie odświeżenia.
Kamienica usytuowana jest przy głównej ulicy w centrum Kłodawy.Nieruchomość znajduje się w historycznym układzie urbanistycznym, obszar wpisany jest do rejestrów zabytków. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywi ...
Galeria
Dane kontaktowe
Lidia Jaroszewska
798704572
Spółdzielców 3/1
Konin
Kłodawa
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole