Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDomySprzedam piętrowy dom do remontu, blisko Konina

Domy

Ogłoszeń: 916

Sprzedam piętrowy dom do remontu, blisko Konina

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 69
cena: 295 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 4, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Kramsk przy ul. Pogorzelnej. Nieruchomość zabudowana częściowo podpiwniczonym, piętrowym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym z garażem dwustanowiskowym.

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 111.06 m2, murowany w latach 70-tych metodą tradycyjną z suporexu (1.5 warstwy betonu komórkowego), otynkowany. Stropy betonowe.

Dach płaski, stropodach, jednospadowy, pokryty papą termozgrzewalną wierzchniego krycia. Stolarka okienna PCV w kolorze białym. Nieruchomość wyposażona w instalacje: elektryczną(aluminiową, trójfazową) wodociągową, kanalizacji sanitarnej. Ze względu na brak centralnego ogrzewania istnieje możliwość wyboru systemu grzewczego z przyłączem do konstrukcji komina powstałego od kondygnacji piwnicy.

Wyszczególnienie pomieszczeń:

-piwnica: pomieszczenie gospodarcze;

-parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, wiatrołap;

-piętro: 2 pokoje, kuchnia, duży przedpokój (obecnie stanowiący dodatkowy pokój) z którego prowadzi wyjście na balkon.

Wnętrze budynku mieszkalnego w stanie technicznym i wizualnym-do remontu. Ściany otynkowane, pomalowane, z elementami tapety, w kuchni i łazience częściowo pokryte glazurą. Podłogi wyłożone terakotą oraz wykładziną PCV.

Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się również budynek gospodarczy murowany w latach 70-tych z pustaka oraz betonu komórkowego suporex. Dach jednospadowy typu stropodach, pokryty papą termozgrzewalną. W budynku znajdują się następujące pomieszczenia: garaż, pomieszczenie gospodarcze, kolejny garaż jednostanowiskowy, letnia kuchnia, pomieszczenie gospodarcze. Przestrzeń nad budynkiem gospodarczym stanowi strych.

Działka o powierzchni 1000m2 ogrodzona oraz zagospodarowana nasadzeniami drzew liściastych i iglastych, trawnikiem, z miejscem na stworzenie przydomowego ogródka warzywnego.
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole