Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDomyDom z pompą ciepła i fotowoltaiką, pow. 150m2, piwnica

Domy

Ogłoszeń: 946

Dom z pompą ciepła i fotowoltaiką, pow. 150m2, piwnica

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 70
cena: 595 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 5, region: Konin
Polecam do kupna wolnostojący budynek mieszkalny zlokalizowany na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Sławsk przy ul. Sosnowej. Budynek o powierzchni użytkowej około 150 m2 plus powierzchnia piwnicy. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, murowany metodą tradycyjną, grube ściany z cegły czerwonej kratówki, ocieplone 10 cm styropianem, wyłożone cegłą klinkierową. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej pokryty blachą aluminiową, ocieplony wełną mineralną. Instalacja elektryczna miedziana. Stolarka okienna aluminiowa, dwuszybowa, w kolorze białym, dodatkowo zamontowane rolety zewnętrzne elektryczne w kolorze brązowym. Drzwi zewnętrzne wejściowe oraz do pomieszczenia piwnicy-aluminiowe. Nieruchomość uzbrojona w wodę z sieci gminnej, kanalizację sanitarną, światłowód, energię elektryczną plus tzw. siła-dodatkowo na dachu budynku zostały zamontowane panele fotowoltaiczne. Dom posiada dwie niezależne opcje ogrzewania, pierwsza z nich tj. nowa, kilkumiesięczna pompa ciepła firmy KAISAI, druga opcja to ogrzewanie piecem na olej opałowy (dwa zbiorniki na olej, łącznie o pojemności około 3500l), grzejniki płytowe stalowe.

Dom podpiwniczony w całości; w piwnicy znajduje się kotłownia, „letnia” kuchnia, pomieszczenie np. na billard, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie na łazienkę oraz oddzielne pomieszczenie na WC. Do części piwnicznej prowadzi jedno wejście bezpośrednio z zewnątrz, a drugie ze środka budynku, poprzez klatkę schodową.

Na parterze budynku wydzielone zostały: salon o powierzchni około 40m2 z wyjściem na taras, sypialnia 13.7m2, kuchnia 8.3m2, łazienka z prysznicem 3.6m2, garderoba 8 m2, korytarz 12m2, wiatrołap 2 m2.

Poddasze użytkowe budynku stanowią: 3 pokoje (10.5m2, 12.4m2, 15.6m2), łazienka z wanną 6 m2, oddzielne WC 2 m2, korytarz 12.2m2, wejście na strych. Pomieszczenie strychu jest duże i komfortowo wysokie, co umożliwia dodatkowe wykorzystanie wolnej przestrzeni.
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole