Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDomySprzedam parterowy dom o pow. 80m2, Stefanowo gm. Babiak

Domy

Ogłoszeń: 952

Sprzedam parterowy dom o pow. 80m2, Stefanowo gm. Babiak

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 54
cena: 245 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 3, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Stefanowo, pow. kolski, w odległości około 850 m od gminnej miejscowości Babiak, 17 km od Koła i 40 km od Konina. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości, w sąsiedztwie nowo powstałych i istniejących budynków mieszkalnych, terenów niezabudowanych, terenów rolnych, w bliskim sąsiedztwie lasów.

Działka o powierzchni 846 m2, na której posadowiony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 80 m2, budynek gospodarczy oraz wiata garażowa.

Budynek mieszkalny murowany w latach 60-tych, rozbudowany o dodatkowe powierzchnie użytkowe w roku 2008. Technologia budowy metodą tradycyjną, mieszaną. Mury powiększonej powierzchni mieszkalnej budowane z pustaka szarego, pozostała część z cegły oraz gliny, całość ocieplona styropianem. Dach dwuspadowy, dwupoziomowy, więźba dachowa konstrukcji drewnianej w bardzo dobrym stanie, pokryta blachą oraz onduliną falistą. Stolarka okienna PCV oraz drewniana w kolorze białym.

Nieruchomość uzbrojona w wodę z sieci, szambo bezodpływowe, energię elektryczną (instalacja elektryczna miedziana), światłowód oraz centralne ogrzewanie zasilane z własnej kotłowni (odrębne wejście z zewnątrz budynku), piec węglowy.

Wyszczególnienie pomieszczeń:

- trzy pokoje, kuchnia, łazienka z WC i prysznicem, korytarz w kształcie litery „L”, wiatrołap, kotłownia.

Strych nad dobudowaną częścią domu z możliwością zaadoptowania na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne.

Stan techniczny wnętrza: ściany otynkowane, pomalowane, częściowo pokryte gładzią szpachlową. W kuchni i łazience glazura. Sufity pokryte panelami ściennymi oraz kasetonami. Podłogi wyłożone panelami oraz terakotą.

Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się także:

- wiata garażowa konstrukcji drewnianej, o powierzchni około 56m2 (7 m szerokości, 8 m długości), posadowiona na betonowych bloczkach, pokryta blachą.
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole