Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plOgłoszeniaDomydom na sprzedaż

Domy

Ogłoszeń: 969

dom na sprzedaż

IP: 5.173.225.79Wyświetleń: 116
cena: 799 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 5, piętro/pięter: 1, region: Koło
Na Os Płaszczyzna w Kole do sprzedaży dom z cegły, budowany w końcówce lat 80-tych XX wieku. Powierzchnia użytkowa 160m2 na którą składa się dół domu ( wysokość pomieszczeń 2,35m) a w nim 1 pokój, kuchnia z jadalnią łazienka z toaletą, pralnia, hol, kotłownia. Na górę prowadzą betonowe schody (ze stylową, kłutą balustradą) pokryte płytkami. Górę domu tworzą 4 pokoje , łazienka i toaleta, hol ( wysokość 2,55m). Okna pcv w nich rolety zewnętrzne (na dole w salonie - elektryczne). Ekspozycja okien na 2 strony świata północ-południe. Ściany gładź szpachlowa oraz tynki ozdobne. Podłoga terakota, parkiet, deska. Dach domy 2 spadowy pokryty dachówką naturalną. Ogrzewanie centralne - gaz ziemny. Elektryka miedziana oraz siła. Kanaliza i woda miejska.
Ogrodzona 5-arowa działka na której usytuowany jest ten uroczy dom z garażem w bryle, z zewnątrz i wokół budynku wyłożona jest kolorową kostką. Z salonu wyjście na taras i jednocześnie na ogród, gdzie jest drugi murowany garaż oraz oczko wodne, grill murowany tuje i inne nasadzenia.
Atrakcyjny stylowy dom z wyjątkowym klimatem łączy klasykę i nowoczesność. A dzięki wyjątkowemu położeniu jest doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu,
- Z dala od miejskiego hałasu, w cichej uliczce miasta Koła sprzyjającej odpoczynkowi.
tel 697639841
Galeria
Dane kontaktowe
Monika
697639841
płaszczyzna
Koło
Koło
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole