Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaJęzyki obceKorepetycje z języka angielskiego

Języki obce

Ogłoszeń: 9

Korepetycje z języka angielskiego

IP: 178.235.182.175Wyświetleń: 18
region: Konin
Zapraszam na lekcje języka angielskiego.

Angielski to moja pasja i hobby, dlatego każdego ucznia staram się wciągnąć w świat języka angielskiego, którego znajomość w obecnych czasach stała się naturalna, tak jak obsługa komputera, czy też korzystanie z internetu.

W nauce języka angielskiego najważniejsze jest uświadomienie sobie tego co chce się osiągnąć oraz określenie jasnego celu do realizacji dzisiaj, za miesiąc, za rok i za pięć lat. Aby tego dokonać na wstępie przeprowadzam test sprawdzający poziom wiedzy gramatycznej, zasób słownictwa, sprawdzam umiejętność mówienia oraz pisana i czytania.

Optymalnie w tygodniu powinny odbywać się dwie lekcje, aby można stwierdzić czy występują postępy w nauce języka. Dodatkowo warto poświęcić jedną godzinę na samodzielną naukę w domu – przynajmniej raz w tygodniu. Generalnie oferuje korepetycje z języka angielskiego w zakresie szkoły podstawowej oraz przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

Lekcje trwają 1,5 godz., ponieważ według mnie jest to optymalny czas, aby powtórzyć materiał z poprzedniej lekcji i przećwiczyć nowy materiał.

Cena za lekcję 1,5 godz. wynosi 75 zł. Możliwe są lekcje z dojazdem ucznia – wówczas cena lekcji z jest ustalana indywidualnie.

Zapewniam przyjazną atmosferę nauki w swoim biurze w Starym Koninie.

Tel. kontaktowe: nr główny – 531 911 220 lub dodatkowy – 697 676 460.

Zapraszam do współpracy
Marta
Dane kontaktowe
Marta
531911220
Konin
Konin
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole