Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik restauracji typu Fast Food w Austria

Praca - dam

Ogłoszeń: 496

Pracownik restauracji typu Fast Food w Austria

IP: 193.169.117.165Wyświetleń: 65
region: Inny
Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik restauracji typu Fast Food w Austria
Oferta nr 93/31
Miejsce pracy: Spittal i Villach (południowa Austria)
Stawka: 1950€ brutto(1500-1600€ netto/mies)
Start pracy od kwiecień 2024
Opis stanowiska:
• Jesienią (wrzesień lub październik) firma otwiera nową, dużą restaurację w mieście Lienz. Chodzi o to, że latem nauczą się pracy w Spittal i Villach, a jesienią zostaną przeniesieni do Lienz. Tam też, podobnie jak w innych miastach, będą mieli zakwaterowanie.
• Wolne stanowiska: pracownicy kuchni, obsługa i sprzątaczki.
• Kandydatom ze znajomością języka angielskiego oferujemy pracę w kuchni, natomiast kandydatom ze znajomością języka niemieckiego oferujemy pracę w serwisie. Kandydaci ubiegający się o stanowisko sprzątacza potrzebują jedynie znajomości języka angielskiego.
• Praca zmianowa – Restauracje działają od 7:00 do północy
Wymagania:
 Dyspozycyjność
 Zaangażowanie i dokładność
 Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku, o które aplikujesz
 Język obcy wymagany(angielski lub niemiecki)
 Praca również dla par
Warunki Zatrudnienia:
• Zatrudnienie na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy
• Austriacka umowa o pracę.
• Zorganizowane zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych za dodatkową opłatą. W pełni wyposażone apartamenty. 200 euro miesięcznie + zorganizowane posiłki.
• Wynagrodzenie brutto wynosi 1950 euro, około 1500 do 1600 euro netto
• Wypłata i 13 i 14 pensja
• Nadgodziny płatne o 50% więcej za godzinę.
• Kursy języka niemieckiego dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności językowe.
• Możliwość awansu i rozwoju wewnątrz firmy.
• Regularne szkolenia w miejscu pracy mające na celu podnoszenie umiejętności i wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660501166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@werkteam.pl
ZGODY WYMAGANE: *
Wyrażam zgodę na przetwa ...
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole