Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDziałkiDziałka budowlana o pow. 1400m2 blisko Konina-Wola Podłężna

Działki

Ogłoszeń: 1162

Działka budowlana o pow. 1400m2 blisko Konina-Wola Podłężna

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 83
cena: 92 000 PLN, typ: sprzedaż, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, umiejscowionej z dala od miejskiego zgiełku, w odległości 7 km (11 minut jazdy samochodem) od miasta Konina, w spokojnej miejscowości Wola Podłężna w gminie Kramsk.

Działka o powierzchni 1400m2, ogrodzona, teren lekko skośny, wymiary działki to około 24 m szerokości i 57 m długości. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kramsk działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie nowopowstałych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, szkoły podstawowej, terenów rolnych, łąk oraz pól uprawnych, w niedalekiej odległości las z licznymi ścieżkami spacerowymi.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do następujących mediów: energia elektryczna, woda -znajdują się wzdłuż drogi dojazdowej, po tej samej stronie co przedmiotowa działka; światłowód-po przeciwnej stronie drogi dojazdowej.

Na terenie działki znajduje się garaż blaszany mogący służyć do przechowywania np. na narzędzi budowlanych.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Oferta skierowana dla osób ceniących spokój i życie w zgodzie z naturą a zarazem w niedalekim sąsiedztwie obiektów użyteczności publicznej tj. komunikacja miejska (przystanek MZK około 350 m, szkoła podstawowa 50m, plac zabaw 30m, sklep spożywczy 800m)
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole