Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaInne nieruchomościWynajmę duży, nowoczesny lokal, winda, klimatyzacja, I p.

Inne nieruchomości

Ogłoszeń: 497

Wynajmę duży, nowoczesny lokal, winda, klimatyzacja, I p.

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 18
cena: 6 000 PLN, typ: wynajem, pokój/pokoi: 5, piętro/pięter: 1, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-biurowo-usługowego usytuowanego na I piętrze, dwupiętrowego budynku zlokalizowanego przy jednej z głównych ulic w Koninie, przy ul. Chopina, na osiedlu Zatorze. Lokal zlokalizowany jest w ciągu lokali handlowo-biurowo-usługowych o różnym charakterze prowadzonych działalności. Ulica Chopina charakteryzuje się największym ruchem pieszym w Koninie oraz bardzo dużym ruchem samochodowym.

Lokal ma powierzchnię 160 m2, która obecnie została podzielona na następujące pomieszczenia: duże pomieszczenie z oknami skierowanymi na ul. Chopina przeznaczone do obsługi klienta, drugie pomieszczenie do którego wejście jest z pierwszego, również duże, dodatkowo w tym pomieszczeniu wydzielone są: osobny, reprezentacyjny pokój dla kierownika/dyrektora, dwa pokoje biurowe, pomieszczenie socjalne, toaleta (spełniająca wymogi dla osób niepełnosprawnych) oraz pomieszczenie techniczne tzw. serwerownia. Układ pomieszczeń w lokalu może ulec zmianie, według potrzeb nowego najemcy.

Standard lokalu został określony jako podwyższony. Ściany gipsowane, pomalowane w jasnych kolorach, podłogi pokryte wykładziną dywanową, zamontowana klimatyzacja w kilku miejscach, ogrzewanie w lokalu podłogowe zasilane gazem ziemnym. Stolarka okienna PCV. Wejście bezpośrednio z chodnika od strony głównej ulicy, do lokalu prowadzą schody, gustownie i estetycznie wykonane, ponadto w budynku znajduje się winda, budynek bez barier architektonicznych.

Dużym atutem jest atrakcyjna lokalizacja, która pozwala na dobre wyeksponowanie prowadzonej w lokalu działalności. Miejsce w którym znajduje się lokal to idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Bezpośrednio przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Cena najmu: 6000 zł netto/m-c + media.

Kaucja zwrotna – dwukrotność czynszu najmu.

POLECAM DO WYNAJĘCIA
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole