Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDomyDom na działce 1 ha, garaż, budynki gosp., blisko Konina

Domy

Ogłoszeń: 1013

Dom na działce 1 ha, garaż, budynki gosp., blisko Konina

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 305
cena: 260 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 3, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Golina Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dom zlokalizowany jest z w spokojnej miejscowości w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, lasów, terenów niezabudowanych oraz terenów rolnych.

Działka o powierzchni 1.03 ha (10300 m2), na której posadowiony jest parterowy budynek mieszkalny oraz wolnostojący budynek garażowo-gospodarczy.

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 47.50m2, murowany metodą tradycyjną, mury od strony zewnętrznej wykonane z pustaka, od strony wewnętrznej z suporexu, w środku muru ocieplenie z styropianu, a zewnętrznie mury otynkowane. Dach dwuspadowy, więźba dachowa konstrukcji drewnianej, pokryta eternitem. Stropy oraz posadzki w budynku betonowe. Stolarka okienna we wszystkich pomieszczeniach PCV w dobrym stanie technicznym.

Nieruchomość uzbrojona w: wodę z sieci, szambo o pow. około 8 m3, energię elektryczną, w tym tzw. trójfazową. Ogrzewanie w budynku-elektryczne.

Wyszczególnienie pomieszczeń:

- parter: 3 pokoje (15.50m2, 10.80m2, 8m2), kuchnia z oknem (6.20m2), łazienka z wanną i WC (4m2), wiatrołap (3m2);

- strych.

Standard domu wewnątrz został określony jako dobry. Ściany gipsowane i pomalowane w jasnych barwach, w łazience elementy glazury. Na podłogach terakota, panele oraz wykładzina dywanowa. W pomieszczeniu kuchni nowe meble w zabudowie wraz ze sprzętem AGD.

Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się również budynek garażowo-gospodarczy o powierzchni użytkowej ok. 40 m2, składający się z jednostanowiskowego garażu oraz pomieszczenia gospodarczego. Budynek z płyt betonowych, dach konstrukcji drewnianej pokryty blachą trapezową.

Działka o dużej pow. 10300m2 (1,03 ha), teren działki z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów iglastych, liściastych oraz owocowych. Pozostałą, niezaaranżowaną część stanowią samosiejki drzew.
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole