Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damKierowca kat. B - magazynier - SKULSK

Praca - dam

Ogłoszeń: 534

Kierowca kat. B - magazynier - SKULSK

IP: 37.248.154.224Wyświetleń: 289
region: Inny
Hurtownia stali BATOR z siedzibą w Skulsku poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier - kierowca kat. B

Wymagania:
• Sumienność i uczciwość
• Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
• Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
• Uprawnienia na ładowarki teleskopowe lub wózki widłowe

Podstawowe zadania:
• Przyjmowanie oraz wydawanie towarów z magazynu
• Kompletacja i pakowanie produktów do wysyłki zgodnie ze standardem firmy i dokumentacją
• Utrzymywanie magazynu w należytym porządku
• Wykonywanie transportów samochodami dostawczymi

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
• Praca na pełen etat

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: kontakt@bator.pl lub kontakt telefoniczny: 726909060.
Dane kontaktowe
Karol
726909060
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole