Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDziałkiSprzedam działkę rekreacyjno-ogrodową z domkiem-Kleczewska

Działki

Ogłoszeń: 1165

Sprzedam działkę rekreacyjno-ogrodową z domkiem-Kleczewska

IP: 83.17.57.201Wyświetleń: 45
cena: 24 900 PLN, typ: sprzedaż, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjno-ogrodowej położonej na terenie ogródków działkowych ROD Relaks, przy ulicy Kleczewskiej w Koninie. Działka o powierzchni 270m2, zabudowana wolnostojącym budynkiem rekreacyjnym. Budynek murowany metodą tradycyjną, otynkowany. Dach jednospadowy typu stropodach, pokryty papą. W bryle budynku wydzielone zostały: pokój oraz pomieszczenie na narzędzia gospodarcze posiadające odrębne wejście z zewnątrz, co umożliwia adaptację np. na własną toaletę (obecnie ogólnodostępna toaleta znajduje się w Domu Działkowca, oddalonym od przedmiotowej działki o około 70 m). Przed budynkiem zadaszony, wyłożony terakotą oraz odgrodzony balustradą niewielki taras w kształcie litery „L”. Ściany wewnętrzne pomalowane w jasnym kolorze, podłoga wyłożona terakotą.

Na działce oprócz domku murowanego znajduje się przestronna szklarnia konstrukcji stalowej, w całości przeszklona, która zarówno dla ogrodnika amatora bądź też doświadczonego profesjonalisty będzie przyjemnym wyzwaniem i ogromną satysfakcją z przyszłych upraw.

Teren obsadzony licznymi nasadzeniami kwiatów, wieloletnich drzew owocowych i krzewów. Znalazło się również miejsce na wolną przestrzeń zagospodarowaną rekreacyjnym trawnikiem.

Działka uzbrojona w energię elektryczną oraz wodę do podlewania (niezdatną do picia); ogrodzona ze wszystkich stron (siatka na słupkach metalowych).

Atrakcyjne usytuowanie działki, w bliskiej odległości od dużego, ogrodzonego parkingu dostępnego dla użytkowników ROD.

Niniejsza nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie dla mieszkańców miasta, którzy marzą o własnym „zielonym zakątku”, który będzie do ich dyspozycji o każdej porze roku i w każdej sytuacji. To miejsce dla ludzi uprawiających z pasją owoce i warzywa, ale także dla rodzin z dziećmi czy seniorów, którzy lubą odpoczywać na łonie natury. W odległości około 300 m znajduje się Jezioro Zatorze.
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole