Domy
Ogłoszeń: 1097
NOWA CENA! Sprzedam nowe domy - Posada k. Konina
IP: 83.25.42.23Wyświetleń: 4779
typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 4, region: Konin
Pragniemy przedstawić Państwu ofertę nowych domów w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowanego w miejscowości Posada, gm. Kazimierz Biskupi (3km od Konina) na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Domy o powierzchni od 95m2 , usytuowane na działkach od 4 do 6 arów. Wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura + oszczędne oraz ekologiczne utrzymanie domu. Wyszczególnienie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje, łazienka, WC, wiatrołap, kotłownia – pompa ciepła w cenie domu! Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż domy zlokalizowane są w idealnym miejscu dla osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta, ceniących bliskość natury, a zarazem z doskonałym połączeniem komunikacyjnym. Miejsce idealne do zamieszkania dla rodzin z dziećmi - w pobliżu znajduje się szkoła jak również punkty handlowo – usługowe. Domy dostępne od I kwartału 2025r. Cena od 515 tys. zł.
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ww. nieruchomości. Szczegóły oferty pod nr 695 233 900. Serdecznie zapraszam.
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ww. nieruchomości. Szczegóły oferty pod nr 695 233 900. Serdecznie zapraszam.
Dane kontaktowe
LIDER Nieruchomości
695233900
11 Listopada 27
Konin
Konin
Formularz kontaktowy
Inne ogłoszenia z tej kategorii
- Dom jednorodzinny, Kazimierz Bisku ...
- Dom jednorodzinny na sprzedaż, Węg ...
- Dom letniskowy w bliskości jeziora ...
- Dom parterowy Branno gm. Rzgów + w ...
- Dom jednorodzinny Modła Królewska ...
- Domy jednorodzinne Modła Królewska
- Dom na sprzedaż gm. Kazimierz Biskupi
- Na sprzedaż dom w zabudowie bliźni ...
- OKAZJA Nowe osiedle domów jednorod ...
- Sprzedam dom gotowy do zamieszkania!!!