Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaDomyUrokliwa nieruchomość w lesie - Kamieńczyk, gm. Topólka

Domy

Ogłoszeń: 1101

Urokliwa nieruchomość w lesie - Kamieńczyk, gm. Topólka

IP: 83.25.198.197Wyświetleń: 86
cena: 449 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 2, region: Inny
Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, zalesionej okolicy – idealne miejsce do wypoczynku, zaledwie ok. 230 metrów od jeziora!
Dom o powierzchni 35 m² z możliwością rozbudowy, wybudowany w 2020 roku w technologii drewnianej szkieletowej, ocieplony, kryty blachą. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.
Dom wyposażony jest w ogrzewanie kominkowe, prąd, wodę, szambo.
Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 5218 m², otoczonej drzewami, co gwarantuje prywatność i wyjątkowy klimat. Dodatkowo na terenie posesji znajdują się: miejsce na grilla, basen, plac zabaw – idealny dla rodzin z dziećmi.
Lokalizacja przy lesie zapewnia doskonałe warunki do relaksu oraz możliwość codziennego obcowania z naturą. Dzięki bliskości terenów leśnych można cieszyć się nie tylko pięknymi widokami, ale również wyjątkową atmosferą, którą tworzy przyroda. Część działki zakwalifikowana jako budowlana, pozostała część stanowi las.
To idealna propozycja zarówno jako letniskowa baza wypadowa oraz miejce do całorocznego zamieszkania!
Galeria
Dane kontaktowe
Ewa Borowska
798246120
Noskowskiego 1A
Konin
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole