Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaMieszkaniaMieszkanie w Koninie z potencjałem – wygoda i spokój

Mieszkania

Ogłoszeń: 785

Mieszkanie w Koninie z potencjałem – wygoda i spokój

IP: 83.25.198.197Wyświetleń: 204
cena: 169 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 3, piętro/pięter: 1, region: Konin
Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,92 m2 usytuowane na I piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Łężyńskiej 1/8 w Koninie. Lokal składa się z 3 pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki z WC. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie do remontu i odświeżenia. Blisko do szkół, przedszkoli, dworców autobusowych, niedaleko też dworzec kolejowy. Okolica raczej spokojna, blisko drzewa i krzewy, wprawia w dobry nastrój. Sklepy w zasięgu ręki.

Już teraz zapraszamy Państwa na spacer wirtualny po mieszkaniu
https://beta.walksee.pl/tour/tour-9588 845d2a444e559ea582701b694f99/viewer

Lokalizacja : Konin, Łężyńska

Powierzchnia: 34,92 m2

Budynek mieszkalny wielorodzinny, 2 kondygnacyjny(1 piętrowy), pobudowany z cegły ceramicznej palonej pełnej. Konstrukcja dachu drewniana. Dach pokryty blachą stalową ocynkowaną. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, antywłamaniowe. Klatka schodowa drewniana. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, domofonową, telefoniczną, ciepłowniczą.

Drzwi wejściowe do lokalu pojedyncze. Okna PCV. W pokojach na podłodze panele, w łazience płytki, w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Ściany w pokojach malowane emulsją. W łazience tapeta, emulsja, natrysk. Instalacja elektryczna aluminiowa.

Mieszkanie wymaga remontu. Zostają meble i urządzenia AGD.

Pomieszczenia
pokój(5,76 m2), pokój(3,07 m2), pokój(8,14 m2), garderoba(1,34 m2), korytarz(9,24 m2), łazienka(4,53 m2). Rzut pomieszczeń znajduje się w galerii zdjęć.

Ogrzewanie: Miejskie
Forma własności: Prawo własności
Dojazd Drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej, ul. Łężyńska
Cena za m2: 4 840 zł/m2
Czynsz: 800 zł
Galeria
Dane kontaktowe
Waldemar Świnka
605430225
Noskowskiego 1A
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole