Dzisiaj jest czwartek 24 stycznia 2019, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21382) SPORT FORUM FIRMY (5281) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-5 / -6oC
Jutropogoda
-5 / -5oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz o stawkę. Medyk rozegra ćwierćfinał ... (0)Panama w Licheniu, czyli Światowe Dni Młodzieży w ... (4)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPrzedstawiciel handlowy

Autoryzowany Salon Hyundai w Koninie - firma Auto Centrum Lis Sp. j. poszukuje na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
dział sprzedaży nowych samochodów

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie oraz profesjonalna obsługa klientów
  • budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami
  • analiza potrzeb klientów i dostosowanie oferowanych produktów
  • obsługa całego procesu sprzedaży w tym przygotowanie dokumentacji handlowej wg. obowiązujących standardów i procedur,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie
  • otwartość i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista - sumienność i zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność -skuteczność w osiąganiu celów
  • orientacja na potrzeby klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stale zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz system szkoleń
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozwój zawodowy

CV prosimy kierować na adres: marta.szklarkowska@autocentrumlis.pl, dostarczyć osobiście lub drogą pocztową na adres Auto Centrum Lis Sp.J 62-510 Konin ul. Władysława Jagiełły 18 .

W tytule proszę wpisać stanowisko, na które składamy aplikację.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto Centrum Lis Sp.J. z siedzibą w Kaliszu. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Auto Centrum Lis Sp.J. Stefan i Lidia Lis z siedzibą w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 211. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu dwunastu miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.