Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21187) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPracownik produkcyjny

Zakład produkcyjno-handlowy poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Konin

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych,
  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn,
  • przestrzeganie przepisów BHP;

WYMAGANIA:

  • zatrudnimy mężczyzn do prac produkcyjnych,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • dokładność i rzetelność w wykonywanej pracy,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy z dokumentacją produkcyjną,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, na adres mailowy:

                                                  zaklad.zatrudni@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)”

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.