Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19537) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpawacz

Stadler Środa Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej specjalizuje się w produkcji pudeł tramwajowych. Spółka wchodzi w skład Grupy Stadler – wiodącego dostawcy innowacyjnych pojazdów szynowych. Stadler zatrudnia ponad 8 500 pracowników w 30 lokalizacjach na świecie, między innymi  w Szwajcarii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Australii oraz Stanach Zjednoczonych. Posiada szeroką gamę produktów w segmentach pojazdów ruchu miejskiego i kolejowego: tramwajów, pociągów metra, pociągów regionalnych, podmiejskich, międzymiastowych oraz dalekobieżnych. Produkuje również wagony pasażerskie, a także lokomotywy liniowe i manewrowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ
Nr ref.1/SZ/19

Miejsce pracy: Zagórów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. podstawowe,
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (możliwość odnowienia uprawnień na koszt pracodawcy)
  • Doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych z wykorzystaniem różnych metod spawania,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych,
  • Mile widziana umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  • Składanie i spawanie pudeł tramwajowych,
  • Składanie i spawanie podzespołów w oparciu o rysunki konstrukcyjno-spawalnicze,
  • Ogólne prace ślusarskie (np.: szlifowanie).

Zapraszamy do przesłania CV na adres: pracuj@stadlerrail.com z zaznaczeniem nr referencyjnego oferty lub pocztą na adres Stadler Środa Sp. z o.o. Dział Personalny 63-000 Środa Wielkopolska, ul. Brodowska 38C. Więcej informacji pod nr telefonu 691 997 980

Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www.stadlerrail.com

Informacja do kandydata:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stadler ŚrodaSp. o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, ul Brodowska 38C zgadzasz się na przetwarzanie przez Stadler Środa Sp. o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, o których mowa jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Stadler Środa Sp. o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pracuj@stadlerrail.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem pracuj@stadlerrail.com

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.