Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. kontroli jakości

KUPIEC Sp. z o.o., lider w swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości
Okolice Konina

Opis stanowiska:

  • Kontrola dostaw surowców i wyrobów gotowych
  • Kontrola dokumentacji przy przyjęciu surowców i opakowań
  • Kontrola higieny procesu produkcji i pracowników
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji jakościowej (opracowywanie specyfikacji surowców i wyrobów, atestów jakościowych, formularzy kontroli)
  • Obsługa klienta w zakresie reklamacji
  • Ocena prób ofertowych  od dostawców
  • Współpraca z dostawcami (kontakt w sprawie zagadnień jakościowych, ocena dostawców, przeprowadzanie audytów u dostawców)
  • Organizacja degustacji
  • Tworzenie i realizacja harmonogramu badań wyrobów;
  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi
  • Analiza wyników badań, tworzenie trendów badań
  • Analiza wymagań jakościowych klientów; działania związane z zapewnieniem jakości wyrobów Marek Własnych klientów
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, w szczególności z Działem Produkcji i Utrzymania Ruchu
  • Szkolenia pracowników z zakresu GHP, GMP
  • Przestrzeganie wytycznych systemu zarządzania jakością  ISO 22000 oraz Międzynarodowych Standardów Żywności IFS i BRC

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane z zakresu  technologii żywności, towaroznawstwa lub studia pokrewne
  • Znajomość prawa żywnościowego
  • Znajomość systemu HACCP
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 22000, BRC, IFS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Kreatywność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres rekrutacja@kupiec.pl z dopiskiem „Rekrutacja - Specjalista.ds. kontroli jakości”

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę Kupiec Sp. z o.o. z siedzibą w Paprotni (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Obowiązek informacyjny:
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:

  • podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie usługi IT, kadr i płac, wykonywania badań lekarskich.
  • Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:

  • do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji,
  • do 36 miesięcy od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że:

  • jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
  • przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  • przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.