Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19212) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. obsługi klienta

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
(ze znajomością języka rosyjskiego i angielskiego)

MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • bieżąca obsługa zagranicznych transakcji handlowych oraz nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem,
  • przygotowanie dokumentacji handlowej,
  • utrzymywanie kontaktów telefonicznych, mailowych z klientami - udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów,
  • badanie potrzeb klientów i ewentualnie proponowanie alternatywnych produktów.

Wymagania:

  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, ekonomia, handel, etc.),
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość przepisów i zasad handlu zagranicznego,
  • mile widziana znajomość zagadnień technicznych,
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność,
  • sprawna obsługa komputera (środowisko Windows),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, naukę języków, zajęcia sportowe, karty przedpłacone na święta, prezenty świąteczne, pikniki rodzinne, wycieczki, wyjazdy do teatru),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • profesjonalne wdrożenie oraz merytoryczne wsparcie Zespołu,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Za nadesłane aplikacje z góry dziękujemy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i tym osobom udzielimy informacji zwrotnej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą
z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.