Dzisiaj jest piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17066) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. sprzedaży

Firma BEST-POL S.A z siedzibą w Kunach istnieje od 2006 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą hal namiotowych, konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz wszelkiego rodzaju plandek samochodowych i innych wyrobów z materiałów PCV. Sprzedaż oferujemy zarówno w Polsce jak i za granicą. Służymy doradztwem i pomocą w zakresie realizowanych prac, ponieważ miarą naszego sukcesu jest zadowolenie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży
ze znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii oraz planów sprzedaży
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
  • inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych
  • pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych
  • wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym
  • udział w inicjatywach globalnych i lokalnych pod kątem sprzedażowym
  • koordynowanie współpracy jednostek sprzedażowych z jednostkami produkcyjnymi

Wymagania Pracodawcy:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra obsługa programów pakietu Ms Office - Word, Excel, Power Point,
  • inicjatywa / przedsiębiorczość
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i osiąganych rezultatów pracy

Kontakt pod numerem tel. (63 242-20-44 ext. 220, 221)

CV można dostarczyć do siedziby firmy Kuny 13, 62-710 Władysławów lub przesłać na e-mail: kadry@best-pol.com z dopiskiem: „Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych,  wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BEST-POL S.A. z  siedzibą w Kunach w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez BEST-POL S.A. z siedzibą w Kunach.”

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.