Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17697) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (0)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaKsięgowa / Księgowy

OFERTA PRACY

VDL Bus & Coach Polska Sp. z o.o.

Polski oddział międzynarodowego koncernu VDL Groep z Holandii
Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku o mocnej i stabilnej pozycji.
Naszą wizją jest zawiązanie bliskich kontaktów z Klientami nowoczesnymi i funkcjonalnymi kanałami komunikacji.

Obecnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy:
Straszków (okolice Koła, wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur i wyciągów bankowych
  • Przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny system obiegu dokumentów)
  • Obsługa systemów bankowości elektronicznej (wprowadzanie płatności)
  • Prowadzenie kasetki gotówkowej
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Rozliczenia z pracownikami
  • Windykacja należności
  • Analiza i uzgodnienie księgowe z siedzibą główną firmy w Holandii
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne, finansowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego
  • Znajomość oraz umiejętność zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości, obowiązujących przepisów podatkowych
  • Znajomość zasad zawierania i rozliczeń transakcji na rynkach zagranicznych
  • Biegła znajomości obsługi komputera. Znajomość programów pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • Umiejętność posługiwania się programem księgowym np. Symfonia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie w pracę zespołu, umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Samodzielność, dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, terminowość oraz zdolność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( umowa o pracę na ½ lub cały etat)
  • Pracę pełną wyzwań, możliwości rozwoju i samorealizacji – pakiety szkoleniowe, interpersonalne, językowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: info@vdlbuscoach.pl

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VDL Bus & Coach Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że: - Administratorem moich danych osobowych jest VDL Bus & Coach Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Straszków 121; 62-604 Kościelec; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: info@vdlbuscoach.pl; - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.