Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16985) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPerformance marketing specialist

OFERTA PRACY

PERFORMANCE MARKETING SPECIALIST

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i optymalizacja kampanii PPC na platformach: Facebook Ads, Google Ads, Criteo  w oparciu o wyznaczone KPIs
  • Zarządzanie kontem Google Merchant Center
  • Prowadzenie analiz, wyciąganie danych i statystyk
  • Tworzenie rekomendacji rozwiązań pozwalających na optymalizację konwersji
  • Opomiarowanie strony za pomocą GTM oraz analiza wyników
  • Tworzenie raportów w Google Data Studio
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych w zróżnicowanych źródłach (Facebook Ads, Google Ads, ,  lub innych)
  • „czarny pas” w remarketingu
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics , Google Data Studio oraz Google Search Console, Menadżera Reklam FB
  • Umiejętność konfiguracji GTM
  • Znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie B1
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Pasja do analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Praktyczna wiedza w zakresie działań PPC i atrybucji
  • Znajomość branży ecommerce
  • Posiadanie certyfikatów Google ads będzie dodatkowym atutem

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@aptekiprima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o okolicznościach przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją znajdziecie Państwo na stronie internetowej NATUBAY Sp. z o.o. w Polityce prywatności: https://primabiotic.pl/rodo/

Administratorem danych jest NATUBAY Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NATUBAY Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.