LM.plSportSokół pokonał beniaminka III ligi czteroma bramkami

Sokół pokonał beniaminka III ligi czteroma bramkami

Pierwszy mecz kontrolny Sokoła Kleczew w letnim okresie przygotowawczym zakończył się po myśli trenera Adama Topolskiego. Kleczewianie pewnie pokonali Pelikana Niechanowo 4:0.

W pierwszym sparingu Sokół podejmował mistrza IV ligi grupy wielkopolskiej północnej, który w zeszłym sezonie wywalczył awans do III ligi i stał się tym samym ligowym rywalem kleczewian. Mecz rozgrywany był w tercjach trwających 30 minut. Gospodarze nie mieli problemów z pokonaniem swojego ligowego rywala.

Wynik w 32. minucie otworzył Łukasz Cichos. Dwadzieścia minut później na 2:0 podwyższył testowany zawodnik LKS Ślesin - Bartosz Andrzejewski. W 75. minucie Sokół strzelił trzecią bramkę. Rzut karny wykorzystał Alan Kujawa. Wynik na 4:0 w 83. minucie ustalił Sebastian Śmiałek, ponownie pokonując bramkarza Pelikana z jedenastu metrów.

Kolejny sparing zespół Adama Topolskiego rozegra w najbliższy piątek. O godz. 18.30 w Kleczewie Sokół podejmie Zjednoczonych Trzemeszno.

źródło: sokol.kleczew.pl