LM.plSportWicelider tabeli za silny dla KTPS Konin

Wicelider tabeli za silny dla KTPS Konin

Dwa punkty po trzech meczach to wciąż niezmieniony dorobek KTPS Konin w rozgrywkach III ligi. W sobotę koninianki uległy Lisowi Tuliszków 0:3.

Drużyna Macieja Sypniewskiego podejmowała w sobotę wicelidera III ligi - Lisa Tuliszków. Zespół z Tuliszkowa w dwóch poprzednich spotkaniach był niepokonany i ta sytuacja nie zmieniła się również po czwartej kolejce zmagań.

Najlepiej siatkarki KTPS Konin poradziły sobie w pierwszym secie, w którym udało im się ugrać siedemnaście punktów. W drugiej odsłonie starcia koninianki przegrały 13:25, a ostatni set zakończył się wygraną Lisa 25:10.

Po czterech kolejkach KTPS Konin zajmuje piąte miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem dwóch oczek. Kolejne spotkanie koninianki rozegrają za tydzień z ostatnią drużyną ligi - Libero Pleszew.

KTPS Konin - Lis Tuliszków 0:3 (17:25, 13:25, 10:25).