Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19012) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Wilki Wilczyn w turnieju półfinałowym!

Dodano: 5.04.2016 20:41
Źródło: LM.pl

Emocji i zwrotów akcji w play-off II ligi pomiędzy Wilkami Wilczyn a Stalą Grudziądz nie brakuje. Dziś okazało się, że obie drużyny mają już zapewniony udział w turnieju półfinałowym.

Do play-off II ligi z grupy pierwszej awansowały cztery drużyny - Espadon Szczecin, Wilki Wilczyn, Stal Grudziądz i KS Chełmża. Ta ostatnia drużyna od razu zdecydowała o wycofaniu się z rywalizacji z powodów finansowych. Automatyczny awans uzyskał więc Espadon Szczecin, a Wilki Wilczyn i Stal Grudziądz grały ze sobą o awans.

W czwartym meczu obu drużyn na skutek błędu sędziowskiego uznany został niesprawidłowy wynik. PZPS zarządził powtórzenie spotkania. Wilki ten mecz wygrały i w środę miały rozegrać ze Stalą Grudziądz ostatni, decydujący mecz. Dziś jednak okazało się, że obie drużyny są już de facto w turnieju półfinałowym.

Awansu na ten szczebel rywalizacji nie uzyskał bowiem jednak Espadon Szczecin. Pierwszy zespół ze Szczecina gra bowiem w I lidze, a przepisy zabraniają występowania dwóch drużyn z tego samego klubu na tym samym poziomie rozgrywek. Ponieważ pierwsza drużyna Espadonu w I lidze pozostaje, rezerwy (grające w lidze II) nie mogą grać w turnieju półfinałowym.

PZPS postanowił więc, że dwa miejsca z grupy pierwszej przypadną w udziale dwóm drużynom, które jeszcze w play-off rywalizują, czyli Stali Grudziądz i Wilkom Wilczyn. Środowe spotkanie zostanie rozegrane, awans do turnieju jest już jednak zapewniony.

Z kim więc zagrają Wilki? Na pewno... ze Stalą Grudziądz. Ponadto ich rywalami będą Bielawianka Bester Bielawa i Astra Nowy Sól. Środowy mecz zadecyduje o rozstawieniu w turnieju półfinałowym. 

Początek meczu pomiędzy Stalą Grudziądz a Wilkami Wilczyn w środę o godz. 18.00.  • Wilki Wilczyn w turnieju półfinałowym!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Stal Grudziądz,   play-off,   turniej półfinałowy,   awans

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A po to aby nikt nigdy nie próbował oszukać mniejszej miejscowości na punkty zwłaszcza przed własną publicznością !!!
Dodano: 6.04.2016 11:17    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

do boju !!!!
Dodano: 05.04.2016 22:01    Przez: ~wilk
I po co było tyle krzyku:))))??
Dodano: 06.04.2016 00:58    Przez: ~PZPS
A po to aby nikt nigdy nie próbował oszukać mniejszej miejscowości na punkty zwłaszcza przed własną publicznością !!!
Dodano: 06.04.2016 11:17    Przez: ~kibic
Ponownie 3:0 dla Wilków !!!
Dodano: 06.04.2016 20:22    Przez: ~kibiccc

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.