Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19612) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Wilki Wilczyn w turnieju półfinałowym!

Dodano: 5.04.2016 20:41
Źródło: LM.pl

Emocji i zwrotów akcji w play-off II ligi pomiędzy Wilkami Wilczyn a Stalą Grudziądz nie brakuje. Dziś okazało się, że obie drużyny mają już zapewniony udział w turnieju półfinałowym.

Do play-off II ligi z grupy pierwszej awansowały cztery drużyny - Espadon Szczecin, Wilki Wilczyn, Stal Grudziądz i KS Chełmża. Ta ostatnia drużyna od razu zdecydowała o wycofaniu się z rywalizacji z powodów finansowych. Automatyczny awans uzyskał więc Espadon Szczecin, a Wilki Wilczyn i Stal Grudziądz grały ze sobą o awans.

W czwartym meczu obu drużyn na skutek błędu sędziowskiego uznany został niesprawidłowy wynik. PZPS zarządził powtórzenie spotkania. Wilki ten mecz wygrały i w środę miały rozegrać ze Stalą Grudziądz ostatni, decydujący mecz. Dziś jednak okazało się, że obie drużyny są już de facto w turnieju półfinałowym.

Awansu na ten szczebel rywalizacji nie uzyskał bowiem jednak Espadon Szczecin. Pierwszy zespół ze Szczecina gra bowiem w I lidze, a przepisy zabraniają występowania dwóch drużyn z tego samego klubu na tym samym poziomie rozgrywek. Ponieważ pierwsza drużyna Espadonu w I lidze pozostaje, rezerwy (grające w lidze II) nie mogą grać w turnieju półfinałowym.

PZPS postanowił więc, że dwa miejsca z grupy pierwszej przypadną w udziale dwóm drużynom, które jeszcze w play-off rywalizują, czyli Stali Grudziądz i Wilkom Wilczyn. Środowe spotkanie zostanie rozegrane, awans do turnieju jest już jednak zapewniony.

Z kim więc zagrają Wilki? Na pewno... ze Stalą Grudziądz. Ponadto ich rywalami będą Bielawianka Bester Bielawa i Astra Nowy Sól. Środowy mecz zadecyduje o rozstawieniu w turnieju półfinałowym. 

Początek meczu pomiędzy Stalą Grudziądz a Wilkami Wilczyn w środę o godz. 18.00.  • Wilki Wilczyn w turnieju półfinałowym!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Stal Grudziądz,   play-off,   turniej półfinałowy,   awans

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A po to aby nikt nigdy nie próbował oszukać mniejszej miejscowości na punkty zwłaszcza przed własną publicznością !!!
Dodano: 6.04.2016 11:17    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

do boju !!!!
Dodano: 05.04.2016 22:01    Przez: ~wilk
I po co było tyle krzyku:))))??
Dodano: 06.04.2016 00:58    Przez: ~PZPS
A po to aby nikt nigdy nie próbował oszukać mniejszej miejscowości na punkty zwłaszcza przed własną publicznością !!!
Dodano: 06.04.2016 11:17    Przez: ~kibic
Ponownie 3:0 dla Wilków !!!
Dodano: 06.04.2016 20:22    Przez: ~kibiccc

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.