Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18499) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Łatwiej o utrzymanie w IV lidze, Dąbroczanka wycofana

Dodano: 13.08.2016 14:52
Źródło: LM.pl

Smutnej tradycji wycofywania zespołów z niższych klas rozgrywkowych stało się zadość. Tym razem sezonu w IV lidze nie ukończy Dąbroczanka Pępowo. Łatwiej o utrzymanie będzie więc pozostałym zespołom.

O swojej decyzji władze klubu z Pępowa poinformowały wczoraj. - Mimo olbrzymich starań Zarząd Klubu LKS Dąbroczanka Pępowo został zmuszony do podjęcia decyzji o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek IV ligi - poinformował zarząd klubu poprzez oficjalną stronę klubową. Dąbroczanka była jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów w grupie wielkopolskiej południowej - w ciągu ostatnich piętnastu sezonów tylko dwóch nie spędziła w IV lidze.

Bieżące rozgrywki będą trzecim takim sezonem. Powody tej decyzji nie są znane, ale podejrzewać można, że chodzi o problemy kadrowe - mecz pierwszej kolejki z Centrą Ostrów Wlkp. nie doszedł do skutku bowiem na spotkanie stawiło się zaledwie... dziewięciu piłkarzy.

Wycofanie Dąbroczanki z rozgrywek IV ligi oznacza automatyczną degradację drużyny. Tym samym łatwiej o utrzymanie będzie innym drużynom, w tym - zespołom z regionu konińskiego. Zarówno LKS Ślesin, jak i SKP Słupca oraz Wichrowi Dobra odpada bowiem jeden rywal w walce o bezpieczne miejsca na koniec sezonu.   • Łatwiej o utrzymanie w IV lidze, Dąbroczanka wycofana

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.