Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19501) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Medyk nominowany do Nagród Biznesu Sportowego

Dodano: 14.02.2017 11:45
Źródło: LM.pl

Koniński Medyk znalazł się w gronie dwudziestu nominowanych klubów i organizacji do Nagród Biznesu Sportowego. Najlepszy klub piłki nożnej kobiet otrzymał nominację w kategorii Organizacja Sportowa.

W tym roku Nagrody Biznesu Sportowego wręczone zostaną już po raz trzynasty. Wyróżnienia otrzymywane są w ramach Forum Sportu i Biznesu Sportbiz. Uroczysta gala podsumowująca odbędzie się 23 marca na PGE Narodowym.

Do otrzymania Nagród Biznesu Sportowego nominowanych zostało łącznie 160 podmiotów - klubów, organizacji sportowych, sportowców i dziennikarzy w dziesięciu zamkniętych kategoriach. Wśród nich znalazł się Medyk Konin.

Koniński klub nominowany został w kategorii Organizacja Sportowa. Oprócz Medyka w tej kategorii wyróżnione zostały takie podmioty jak Legia Warszawa, Lech Poznań, PZPN, KSW, czy VIVE Kielce. Koniński klub jest jedynym ze środowiska piłki nożnej kobiet podmiotem nominowanym do tej nagrody.

W poniedziałek organizatorzy zaprezentowali zawężoną listę finalistów. Co prawda Medyk nie znalazł się w tym gronie (w kategorii Organizacja Sportowa do finału dostały się zespoły PGNiG Superliga, Polski Związek Piłki Nożnej i Ekstraklasa S.A.), ale sama nominacja jest już dużym wyróżnieniem dla klubu prowadzonego przez Romana Jaszczaka.



  • Medyk Konin nominowany do Nagród Biznesu Sportowego

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

BIZNES SPORTOWY to idealne okreslenie na medyk, nikt by nie wpadl na pomysl zeby wyciagnac taka kase na tak niszowy sport, moim zdaniem sa w tym najlepsi na swiecie
Dodano: 14.02.2017 13:57    Przez: ~kkk
organizacja sportowa ? a co takiego sie odbylo i ile bylo ludzi,mieszkam niedaleko Konina,a nie slyszalem o zadnej wielkiej imprezie na skale kraju,organizacja sportowa to np mecz Lech-Legia,gdzie wszyscy w polsce wiedza a na stadionie jest 40 tys pozdrawiam
Dodano: 14.02.2017 15:31    Przez: ~Tadek
No i co mamy Ci pogrtulowac ! zobacz ilu ludzi z Konina i okolic pisze na miasto,koninianie tak maja,a ze jest zle to inna sprawa,ktos napisal ze w Koninie nie ma perspektyw,nawet byl artykul,i co napiszesz skarge z placzem do premier
Dodano: 16.02.2017 16:16    Przez: ~Mira

KOMENTARZE

MEDYK produktem marketingowym miasta i sponsora !!! sponsor piłkarki zostawił - duży błąd !!! mam nadzieję, że miasto odwrotnie doceni ten klub i piłkarki. Brawo Prezes, brawo Zarząd, brawo sztab szkoleniowy, brawo piłkarki !!! wielkie gratulacje !!!
Dodano: 14.02.2017 12:07    Przez: ~piłkarz
Mam nadzieję że miasto puknie się w czoło i nie będzie wywalać takiej kasy na takie coś !!!
Dodano: 14.02.2017 12:19    Przez: ~k
BRAWO dla Medyka, szkoda tylko że klub jest doceniany i widziany w Polsce, a w Koninie nikt nie potrafi docenić jaki wkład ma klub w promocji miasta. Bo znaleść się w tak zacnym gronie to ogromne WYRÓŻNIENIE JESZCZE RAZ BRAWO MEDYK
Dodano: 14.02.2017 13:31    Przez: ~fon
BIZNES SPORTOWY to idealne okreslenie na medyk, nikt by nie wpadl na pomysl zeby wyciagnac taka kase na tak niszowy sport, moim zdaniem sa w tym najlepsi na swiecie
Dodano: 14.02.2017 13:57    Przez: ~kkk
Sportowy biznes kojarzy mi sie z poteznymi sponsorami,widownia min. 10.000,wielkimi widowiskami,super obiektem sportowym,w Koninie calkiem odwrotnie,nie rozumiem chyba ten kkk ma racje
Dodano: 14.02.2017 15:21    Przez: ~Natalia
organizacja sportowa ? a co takiego sie odbylo i ile bylo ludzi,mieszkam niedaleko Konina,a nie slyszalem o zadnej wielkiej imprezie na skale kraju,organizacja sportowa to np mecz Lech-Legia,gdzie wszyscy w polsce wiedza a na stadionie jest 40 tys pozdrawiam
Dodano: 14.02.2017 15:31    Przez: ~Tadek
W KONINIE TYLKO DYNAMO!!!
Dodano: 14.02.2017 15:53    Przez: ~DO ROWERA
Za te walki chyba ta nominacja
Dodano: 14.02.2017 23:42    Przez: ~Roman
medyk dynamo hooligans
Dodano: 15.02.2017 11:04    Przez: ~prezes
Główny sponsor ucieka a oni dostają nagrodę. Hehe ale numer!
Dodano: 15.02.2017 16:53    Przez: ~the best
komentarze na lm pisze idjota z leszna zwany ferdynand kiepski lub oszołom leszczyński chorobliwie nastawiony na cały nasz region i ludzi tu mieszkających potrafił napisał komentarz do artykułu o odkrywce węgla z której powstaniem są problemy DOBRZE TYM KONINSKIM KOMUCHOM NIECH CIERPIOM MIESZKAJĄ W TYCH ZADYMIONYCH BLOKOWISKACH A JAKIE CUDOWNE I WSPANIAŁE JEST LESZNO czyta i komentuje artykuły ze wszystkich dziedzin wiemy kto to jest pasożyt nic więcej