Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20984) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (3)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Gala Sportów Walki. Dziewięciu zawodników konińskich klubów

Dodano: 4.10.2017 12:36
Źródło: LM.pl

Czterech zawodników Bushido Konin, trzech Konińskiego Centrum Ju-Jitsu i dwóch Samuraja Konin wzięło w weekend udział w Gali Sportów Walki w Kobylnicy.

Konińscy zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach ju-jitsu fighting i ju-jitsu kata parami. Druga z tych konkurencji rozegrana została w ramach Pucharu Polski Polskiej Akademii Ju-Jitsu.

Koninianie z zawodów przywieźli osiem medali. Kamil Nalepa i Igor Witkowski (Bushido Konin) zdobyli złoty medal w ju-jitsu kata parami w kat. kadet. W tej samej konkurencji w kategorii seniorów na trzecim miejscu uplasowali się Marcin Gęsicki i Mikołaj Mili. Obaj zawodnicy Bushido startowali również indywidualnie w ju-jitsu fighting. Marcin Gęsicki w kat. +85 kg zdobył srebro, Mikołaj Mili w kat. -85 kg był również drugi.

Konińskie Centrum Ju-Jitsu przywiozło z Kobylnicy cztery medale. Srebro w ju-jitsu kata parami w kat. senior zdobyli Łukasz Budner i Gracjan Świętanowski. Obaj zawodnicy startowali również w konkurencjach indywidualnych. Łukasz Budner w ju-jitsu fighting +85 kg był pierwszy, a Gracjan Świętanowski w kat. -85 kg trzeci. Ponadto trzecie miejsce w ju-jitsu fighting +85 kg wywalczył Jakub Legenza.

Dwójkę reprezentantów na zawodach miał również Samuraj Konin. Marika i Szymon Piotrowscy w ju-jitsu kata parami kat. senior zajęli czwarte miejsce.   • Gala Sportów Walki. Dziewięciu zawodników konińskich klubów
  • Gala Sportów Walki. Dziewięciu zawodników konińskich klubów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To ilu tych sishan-ów jest w powiecie?
Dodano: 04.10.2017 19:19    Przez: ~pas
trzech !
Dodano: 06.10.2017 13:12    Przez: ~bumbum

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.