Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21116) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Mistrzowie świata i Europy będą wyciskać sztangę w Koninie

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 16.11.2017 13:03
Źródło: LM.pl

I Mistrzostwa Konina Bench Press rozegrane zostaną w najbliższą sobotę w Koninie. - Będziemy gościć ponad 60 zawodników - informuje Przemysław Dobrowolski, organizator zawodów.

Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc organizowane są przez Klub Fitness i Siłownię Central. Z okazji piętnastolecia powstania klubu rozegrane zostaną aż trzy zawody: I Mistrzostwa Konina Bench Press, VII Puchar Tytan Team (zawodnicy Central Tytan Team z Konina są częścią drużyny Tytan Team) oraz Puchar Monster Power.

W zawodach weźmie udział ponad 60 zawodników z całej Polski. - Przyjedzie czołówka bench press w Polsce, w tym ponad dziesięciu mistrzów świata i Europy - mówi Przemysław Dobrowolski, organizator mistrzostw.

Rywalizacja odbędzie się w hali Rondo w Koninie. O godz. 8.00 rozpocznie się ważenie zawodników, a na godz. 10.30 zaplanowane jest otwarcie zawodów. Od godz. 11.00 rozpocznie się już sportowa rywalizacja. Wstęp na zawody jest bezpłatny.  • Mistrzowie świata i Europy będzie wyciskać sztangę w Koninie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Nikogo to nie obchodzi jak widac !
Dodano: 16.11.2017 16:37    Przez: ~Mario

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.