Dzisiaj jest czwartek 19 lipca 2018, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25244) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (97) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
24 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Intensywne opady deszczu z burzami oraz z porywistym wiatrem do 65 km/h

Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaSportPierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnik ...

Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnika Konin?

Dodano: 14.12.2017 14:57
Źródło: LM.pl

Siedem lat trwał rozbrat Roberta Jędrasa z Górnikiem Konin. Wieloletni piłkarz Sokoła Kleczew to pierwszy transfer biało-niebieskich w zimowej przerwie.

31-letni Robert Jędras to zawodnik świetnie znany w regionie konińskim. Swoją przygodę z seniorską piłką zaczynał w Aluminium Konin, następnie reprezentował jeszcze barwy Górnika. Po rundzie jesiennej sezonu 2010/2011 przeniósł się do Sokoła Kleczew, z którym wywalczył w tym samym sezonie awans do III ligi. Na czwatym poziomie rozgrywkowym występował przez sześć kolejnych sezonów, a także w rundzie jesiennej obecnych rozgrywek.

Ostatnie tygodnie dla Roberta Jędrasa były już jednak mniej udane. O ile na początku sezonu dość regularnie występował w pierwszym zespole Sokoła Kleczew, o tyle po ósmej kolejce stracił miejsce w składzie kleczewskiej drużyny. Po meczu z Centrą Ostrów Wlkp. pojawił się jeszcze jedynie na sześć minut w meczu z Wierzycą Pelplin, a kolejne dziewięć spotkań spędził na ławce rezerwowych Sokoła.

Robert Jędras ma wzmocnić dziurawą defensywę Górnika. W tym sezonie biało-niebiescy stracili już 40 bramek, co jest najgorszym rezultatem w całej grupie drugiej III ligi. Koninianie mają problem z partnerem w środku defensywy dla Dawida Śniega. W ostatnich kolejkach na tej pozycji zmieniali się Łukasz Wesołowski z Andrzejem Górskim. Robert Jędras może być zarówno alternatywą dla samego Śniega, jak i drugą nogą kulejącej obrony.

Ważnym aspektem pozyskania Roberta Jędrasa jest jego wiek i doświadczenie. Na potrzebę sprowadzenia lidera do szatni zwracał już wcześniej uwagę trener Sławomir Suchomski. - Młodzież musi mieć wzorce w postaci doświadczonych zawodników. Nie tylko na boisku, ale i poza boiskiem, by wiedziała, gdzie jest jej miejsce w szeregu. Na razie mamy pewną generację młodych zawodników, w której jeden drugiemu nic nie powie, bo wiadomo: znają się. 

Czy takim liderem będzie Robert Jędras? Na pewno jego wiek to atut, który będzie temu sprzyjał. Do tej pory najstarszym zawodnikiem Górnika był 28-letni Paweł Błaszczak. Trzy lata starszy od niego Robert Jędras ma szansę stać się takim liderem, na jakiego zapewne kreować będzie go Sławomir Suchomski.

Robert Jędras do Górnika Konin trafił na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. To z pewnością nie ostatni zimowy transfer konińskiego klubu. Górnik jest również bliski pozyskania bramkarza. 



  • Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnika Konin?
Czy transfer Roberta Jędrasa to dobry ruch Górnika?

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Bardzo dobry transfer! Doświadczonego w obronie nam brakowało.
Dodano: 14.12.2017 19:17    Przez: ~Lelek
Oj bardzo się przyda tej kulawej obronie.
Dodano: 14.12.2017 19:18    Przez: ~DJ was
Pojęcia nie masz co piszesz. Jeden z lepszych obrońców w regionie, a że nie po drodze mu z trenerem to tylko na plus dla Górnika!
Dodano: 14.12.2017 21:41    Przez: ~ksg
A bramkarza Adasia Delwo !!!
Dodano: 14.12.2017 22:08    Przez: ~xxxx
Niezlych musial miec jedras kolegow w szatni skoro tak o nim pisza. Ten co to pisal to zwykla gnida musi byc. To duzo mowi o atmosferze w kleczewie
Dodano: 15.12.2017 16:19    Przez: ~///___

KOMENTARZE

Będzie 1 liga?
Dodano: 14.12.2017 15:47    Przez: ~m
Chyba wirtualna
Dodano: 14.12.2017 15:58    Przez: ~Pi
Jedras liderem Ha...Ha ..Ha.... August go dobrze zna ...!
Dodano: 15.12.2017 01:28    Przez: ~!!!!
Adam Delwo wracaj.
Dodano: 15.12.2017 14:47    Przez: ~kolega
Tak ,weźcie jeszcze chłopaków z Oranje ....
Dodano: 14.12.2017 16:05    Przez: ~Lipka
razem z prezesem hehehehe
Dodano: 14.12.2017 16:23    Przez: ~po
Lipka ???? Jesteś jednym z nich ???? Hihihihi .Prawdziwa Lipa
Dodano: 14.12.2017 17:21    Przez: ~do Lipka
Ja nie jestem z Oranje,jestem trochę starszy ....
Dodano: 14.12.2017 18:22    Przez: ~Lipka
łącznie z prezesem który złotówki nie przeznaczy na dzieciaków żenując jeszcze z 2 lata i rodzice z oranje się przekonają jaki to...........
Dodano: 14.12.2017 19:50    Przez: ~rodzic z oranje płace99
wirtualną to masz w zrytym Ł....
Dodano: 14.12.2017 16:06    Przez: ~kibic
Bardzo dobry transfer! Doświadczonego w obronie nam brakowało.
Dodano: 14.12.2017 19:17    Przez: ~Lelek
Bardzo slaby w ostatnim okresie kariery , znam o niebo lepszych !!!!!
Dodano: 14.12.2017 21:10    Przez: ~lks
kogo znasz pewnie Twój filar z okregowki? człowieku przestań juz bo robisz wstyd nie tylko sobie
Dodano: 15.12.2017 06:20    Przez: ~haha
Łukasz niby lepszy?
Dodano: 15.12.2017 12:39    Przez: ~nie ogarniam
Oj bardzo się przyda tej kulawej obronie.
Dodano: 14.12.2017 19:18    Przez: ~DJ was
A po co on tutaj ! On sam biega jak kulawy !
Dodano: 14.12.2017 21:15    Przez: ~!!!!
bardzo dobry wybor brawo gornik brawo trener
Dodano: 14.12.2017 19:49    Przez: ~rrr
Sa lepsi w regionie Tj : Nie do przejscia !
Dodano: 14.12.2017 21:06    Przez: ~xxx
Ale ten zarzad jest naiwny !
Dodano: 14.12.2017 21:17    Przez: ~sssn
To juz lepszy by byl p trener August !
Dodano: 14.12.2017 22:11    Przez: ~ksg
Słaby transfer ludzie gość nie ma siły już na 3 ligę...tylko CV zostało bo grania to od 2 lat nie ma....
Dodano: 14.12.2017 20:26    Przez: ~Ert
Zgoda slabiutki !,Jest takich na peczki w regionie !,
Dodano: 14.12.2017 21:13    Przez: ~xxx
Panie Bartku, a skąd wiadomo, że to wypożyczenie do końca sezonu???
Dodano: 14.12.2017 20:37    Przez: ~zainteresowany
Sokol go wyeksploatował maksymalnie teraz do niczego się nie nadaje to go oddaję a Górnik bierze wszystko co się rusza chore
Dodano: 14.12.2017 21:19    Przez: ~zz
Pojęcia nie masz co piszesz. Jeden z lepszych obrońców w regionie, a że nie po drodze mu z trenerem to tylko na plus dla Górnika!
Dodano: 14.12.2017 21:41    Przez: ~ksg
Ty masz pojecie ? Co ty piszesz za bzdety ! Nie nadaje sie na lidera ! Facet bez charyzmy !
Dodano: 14.12.2017 21:57    Przez: ~zzz
Jędras Liderem ??? Czy Wy spadliście z księżyca ! W kleczewie gość nigdy nie liderował, nawet mało kiedy się odzywał, miał swoją grupę w której nie miał nic do powiedzenia, przez cały okres w szatni był jak chorągiewka na wietrze , chodził , gadał, grał tak jak mu kazali inni. Wyróżniał się w zwalaniu winny na innych i ! Liderował również w udawaniu , ze trenuje. Wy mówicie ze on liderowac, ze doswiadczony, a on poszedl od nas za chlebem.
Dodano: 14.12.2017 21:43    Przez: ~pic na wode
Tu trzeba poprosic o przyjscie wielu zawodnikow : Maje , Łajdiego , Badiego , Kierzka , Robaka , Burego,itp , bo inaczej bedzie zle !!!
Dodano: 14.12.2017 22:04    Przez: ~!!!!
A bramkarza Adasia Delwo !!!
Dodano: 14.12.2017 22:08    Przez: ~xxxx
Przeciez to nie mowa ! Ha.... Ha ....na lidera Ha... Ha ...
Dodano: 15.12.2017 01:22    Przez: ~lider
Zgoda dawnych Gornikowcow i Aluminiowcow , co ich Banach rozgonil ! To sa prawdziwi faceci z j..mi !
Dodano: 15.12.2017 01:26    Przez: ~jaja
widzę że jesteś bardzo zorientowany jak było w szatni, a może byłeś ręcznikiem .... dużo piszesz a mało wiesz...