Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19240) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Siedem sparingów Górnika zimą. Zagrają m.in. z Wartą Poznań

Dodano: 18.12.2017 13:33
Źródło: LM.pl

Drugoligowa Warta Poznań będzie jednym z rywali Górnika Konin podczas zimowego okresu przygotowawczego. Łącznie biało-niebiescy rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Do treningów koninianie powrócą 10 stycznia. Już dziesięć dni później Górnik rozegra aż dwa mecze kontrolne. W Uniejowie jedna grupa zmierzy się z IV-ligowymi Zjednoczonymi Stryków, a w Poznaniu druga grupa zagra z II-ligową Wartą Poznań. Zespół ze stolicy Wielkopolski będzie najtrudniejszym rywalem Górnika zimą.

Piłkarze zimą będą mogli sprawdzać się dość wymagającymi rywalami. Wśród sparingpartnerów nie znalazł się żaden z zespołów poniżej IV ligi. W lutym Górnik zmierzy się z dwoma III-ligowcami: Sokołem Aleksandrów Łódzki i Pelikanem Łowicz. 

Zimowe przygotowania zakończą się 3 marca. Jeżeli będzie to możliwe Górnik zagra wtedy mecz okręgowego Pucharu Polski z SKP Słupca. Do rozgrywek ligowych koninianie powrócą 10 marca.

Tradycyjnie, z powodu braku odpowiednich boisk, żaden z meczów kontrolnych nie zostanie rozegrany w Koninie. Kibice, którzy będą chcieli podpatrzeć przygotowania Górnika najbliżej będą mieli do Uniejowa, gdzie biało-niebiescy zmierzą się ze Zjednoczonymi Stryków i Kujawianką Izbicą Kujawską. Miejsce rozegrania jednego ze sparingów będzie jeszcze ustalane.

Plan sparingów Górnika Konin:
20.01, godz. 10.00: Zjednoczeni Stryków (IV liga gr. łódzka, dziewiąte miejsce), stadion w Uniejowie 
20.01, godz. 12.00: Warta Poznań (II liga, drugie miejsce), stadion w Poznaniu
27.01: Kujawianka Izbica Kujawska (IV liga gr. kujawsko-pomorska, drugie miejsce), stadion w Uniejowie
03.02, godz. 12.00: Unia Swarzędz (IV liga gr. wielkopolska północna, drugie miejsce), stadion w Swarzędzu 
10.02: Sokół Aleksandrów Łódzki (III liga gr. pierwsza, pierwsze miejsce) 
17.02, godz. 12:00: Pelikan Łowicz (III liga gr. pierwsza, dwunaste miejsce), stadion w Łowiczu
24.02, godz. 16.30: Lubuszanin Trzcianka (IV liga gr. wielkopolska północna, szóste miejsce), stadion w Wągrowcu 
03.03: Puchar Polski OZPN: SKP Słupca lub sparing.

źródło: gornikkonin.pl 



  • Siedem sparingów Górnika zimą. Zagrają m.in. z Wartą Poznań

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tradycyjnie, z powodu braku odpowiednich boisk, żaden z meczów kontrolnych nie zostanie rozegrany w Koninie. Kibice, którzy będą chcieli podpatrzeć przygotowania Górnika najbliżej będą mieli do Uniejowa :):):):):):):):):::):):):):::):):): u nas to jak na wsi brak nawet porzadnego stadionu , wstyd dla miasta konin !!!!!!!!! (Uniejów – miasto położone nad Wartą w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Uniejów. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa konińskiego. byliśmy kiedyś województwem , a nie posiadamy porządnego zaplecza sportowego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 18.12.2017 14:57    Przez: ~ppfffff
Kiedyś mieliśmy cukrownie konwart brykietownie itd teraz młodzi ludzie uciekają bo tu nic nie ma począwszy od stadionu skonczywszy na przemyśle przypomnę że nasza drużyna grała w finale pucharu Polski za czasów kiedy konin jeszcze miał wszystkie wielkie zakłady przemysłu Teraz mamy wielkie g..no
Dodano: 18.12.2017 15:44    Przez: ~Ffffffpff
Miasto nie widzi problemu, i zamiast zarabiać na wynajmowaniu boisk pod sparingi zimą każdy z regionu musi lecieć na uniejów lub poznań aby pograc w piłkę, co za poracha!
Dodano: 18.12.2017 16:07    Przez: ~maxi
Plan jest renowacji stadionów bo wybory idą i to tylko o to chodzi
Dodano: 18.12.2017 16:27    Przez: ~H

KOMENTARZE

Tradycyjnie, z powodu braku odpowiednich boisk, żaden z meczów kontrolnych nie zostanie rozegrany w Koninie. Kibice, którzy będą chcieli podpatrzeć przygotowania Górnika najbliżej będą mieli do Uniejowa :):):):):):):):):::):):):):::):):): u nas to jak na wsi brak nawet porzadnego stadionu , wstyd dla miasta konin !!!!!!!!! (Uniejów – miasto położone nad Wartą w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Uniejów. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa konińskiego. byliśmy kiedyś województwem , a nie posiadamy porządnego zaplecza sportowego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 18.12.2017 14:57    Przez: ~ppfffff
Kiedyś mieliśmy cukrownie konwart brykietownie itd teraz młodzi ludzie uciekają bo tu nic nie ma począwszy od stadionu skonczywszy na przemyśle przypomnę że nasza drużyna grała w finale pucharu Polski za czasów kiedy konin jeszcze miał wszystkie wielkie zakłady przemysłu Teraz mamy wielkie g..no
Dodano: 18.12.2017 15:44    Przez: ~Ffffffpff
Dlatego jak jest plan renowacji/budowy obiektów sportowych, jedna z boisk pełnowymiarowych musi posiadać sztuczną nawierzchnię. Wtedy i część sparingów byłaby w Koninie, a miasto by zarobiło na tym udostępniając je do gry innym zespołom
Dodano: 18.12.2017 15:44    Przez: ~asd
Plan jest renowacji stadionów bo wybory idą i to tylko o to chodzi
Dodano: 18.12.2017 16:27    Przez: ~H
Znowu wspomnienia !,tyle z tego miasta pozostalo !,bedzie jeszcze gorzej !
Dodano: 18.12.2017 20:01    Przez: ~Tfu
I tak spadek.Szkoda siana.Zacznijcie w końcu grać młodymi wychowankami.Zrozum to PREZESIE.Wiem co pisze.Nic na siłę.
Dodano: 18.12.2017 22:19    Przez: ~ziom
Oczywiscie,ze to miasto zyje tylko wspomnieniami co jakis czas jest artykul Koninskie wspomnienia juz kilkanascie bylo,Konin miasto XXX PRL,co tu zostalo,stadionu nie ma,amatorka,a powinna byc 2 liga,schludny stadion z jupiterami zapleczami na ok 5.000,wiekszy nie ma sensu,obecnie dwa razy w sezonie przyjdzie ok 1 tys na Kalisz i Torun
Dodano: 19.12.2017 12:13    Przez: ~Cewa
Porządne sparingi, szkoda jedynie, że ten z Wartą nie jest pod koniec okresu przygotowawczego, ale Warta też jeszcze wtedy będzie na tym samym etapie przygotować do ligi więc spoko:)
Dodano: 18.12.2017 16:06    Przez: ~koninian
Miasto nie widzi problemu, i zamiast zarabiać na wynajmowaniu boisk pod sparingi zimą każdy z regionu musi lecieć na uniejów lub poznań aby pograc w piłkę, co za poracha!
Dodano: 18.12.2017 16:07    Przez: ~maxi
Przeciez boiska ze sztuczna nawierzchnia,cale kompleksy sportowe sa w wielu miastach wielkopolski,wiec nawet jak w Koninie powstanie boisko to kto tu przyjedzie trenowac,chyba tylko pobliskie wioski,jakby spadli co jest prawdopodobne to nie szalejmy przeciez to tylko 4 liga,
Dodano: 19.12.2017 09:41    Przez: ~trzezwy
Bo sama sztuczna nawierzchnia to żaden magnes. Tutaj trzeba koniecznie wykorzystać tę geotermię do zbudowania podgrzewanych boisk - wtedy do Konina będą zjeżdżać ekipy, których nie stać na zagraniczne obozy.
Dodano: 19.12.2017 13:06    Przez: ~john
Idźcie na halę zmarzlaki!
Dodano: 18.12.2017 17:33    Przez: ~Qń
A ty na piwo !
Dodano: 19.12.2017 00:47    Przez: ~xxxx
Jak 2 mecze zagrają między 10:00 a 12:00 w tym samym dniu na różnych stadionach oddalonych ze 150 km
Dodano: 18.12.2017 19:23    Przez: ~zzz
Jest wyraznie napisane, ze jedna ekipa pojedzie do Poznania na Warte, a druga ekipa pojedzie na sparing do Uniejowa
Dodano: 18.12.2017 20:35    Przez: ~czytanie nie boli
szeroka kadra hehehehehe, jak na ekstraklapę ...
Dodano: 18.12.2017 20:44    Przez: ~koniec kurnika tuż tuż
W sparigu z Swarzedzem zobaczyc mozecie niedocenianego wychowanka Gornika mlodego J Marzynskiego , on wam pokaze klase ! , oj szkoda ze nie gra w Gorniku !!!!
Dodano: 19.12.2017 00:44    Przez: ~klasa
Bo wielki p trener August go pozbyl i w nim nic nie widzial oj blad !
Dodano: 19.12.2017 00:46    Przez: ~!!!!
hahahahhaha Marzena widać ze Wujek czówa
Dodano: 19.12.2017 16:26    Przez: ~beka
z tą marzeną to sieeeeeeeeeeeeeeeeeeę nie
Dodano: 19.12.2017 06:12    Przez: ~kibic
sam nad sobą płacze śmiech
Dodano: 19.12.2017 06:14    Przez: ~kibic
koninianie zawsze maja frustracje i kompleksy ,ale wystarczy,ze mama da 5 zeta na piwo i juz jest ogien,tak wynika z moich obserwacji
Dodano: 19.12.2017 11:27    Przez: ~psycholog
A w nagrode za super wyniki na turnus rechabilitacyjny nie jada do Kolobrzegu ?????
Dodano: 19.12.2017 16:17    Przez: ~????
No wlasnie obozu zimowego nie ma !
Dodano: 19.12.2017 16:20    Przez: ~xxx
jest przewidziany również obóz, na termach konińskich