Dzisiaj jest sobota 21 lipca 2018, imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24762) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (89) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozbudowa Kleczewskiej z dofinansowaniem. Przetarg ... (35)Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga był ... (26)
jesteś tutaj: Strona głównaSportDrugi transfer Górnika potwierdzony. Jest nowy bra ...

Drugi transfer Górnika potwierdzony. Jest nowy bramkarz

Dodano: 9.01.2018 20:28
Źródło: LM.pl

21-letni Dominik Kąkolewski, do tej pory pozostający bez klubu, został nowym zawodnikiem Górnika Konin. To już drugi piłkarz zakontraktowany przez III-ligowca w zimowym oknie transferowym.

Kąkolewski to wychowanek Redy Szczytno. W latach 2013 - 2014 występował w A-klasowym SKS Szczytno, a w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 trafił do rezerw Legii Warszawa. W zeszłym sezonie był nawet zgłoszony do pierwszej drużyny ze stolicy. W sierpniu trenował znów z SKS Szczytno, a we wrześniu - z I-ligowym Zniczem Pruszków. Ostatecznie jednak ostatnie miesiące pozostawał bez przynależności klubowej.

Do Górnika Dominik Kąkolewski trafił już w grudniu, ale oficjalnie transfer został ogłoszony dopiero teraz. Już jutro nowy bramkarz będzie miał okazję odbyć pierwszy trening z biało-niebieskimi. Górnik rozpoczyna bowiem zimowy okres przygotowawczy.

Dominik Kąkolewski to już drugi transfer Górnika w zimowym oknie. Już wcześniej klub ogłosił pozyskanie Roberta Jędrasa z Sokoła Kleczew. Nieoficjalnie wiadomo, że nie są to ostatnie ruchy Górnika zimą. Niewykluczony jest m.in. transfer dwustronny na linii Górnik - Sokół. 

fot. gornikkonin.pl 



  • Drugi transfer Górnika potwierdzony. Jest nowy bramkarz

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

I super witamy Dominika na pokładzie. Jeśli chodzi o transfer z sokoła to Kuba Antosik jak najbardziej.
Dodano: 9.01.2018 20:33    Przez: ~Forever Górnik Konin
Jaki trzeci bramkarz ? Chłopie! po Malarzu i CięRZniaku byli jeszcze Jałocha, Szumski, Majecki wiec był on 6 lub 7 bramkarzem:)
Dodano: 10.01.2018 14:41    Przez: ~zorientowany
Grzegorz lato na pozycje napastnika
Dodano: 9.01.2018 22:08    Przez: ~Spodek

KOMENTARZE

I super witamy Dominika na pokładzie. Jeśli chodzi o transfer z sokoła to Kuba Antosik jak najbardziej.
Dodano: 09.01.2018 20:33    Przez: ~Forever Górnik Konin
A po co on tutaj ? Keczup jest bardzo dobry a mlodych mamy swoich i bez specjalnych kosztow ! Ktos mu zalatwil robote !
Dodano: 10.01.2018 16:43    Przez: ~olek
Nastepny nieudacznik nie wiedza co z nim zrobic to go wyslali do Konina , zgoda jakim on byl 3 chyba w srod mlodziezowcow ! jak wam nie sxkoda kasy na takie chybione transfery !,
Dodano: 10.01.2018 16:49    Przez: ~!!!!!
Panie Bartku, coś Pan wie, ale nie do końca.
Dodano: 09.01.2018 20:42    Przez: ~KSG
Wy Go (prezesa) tak nie naciskajcie, bo sie w sobie zamknie
Dodano: 09.01.2018 21:44    Przez: ~kluczyk
To kto jeszcze przyjdzie???
Dodano: 09.01.2018 21:48    Przez: ~Ksg
Grzegorz lato na pozycje napastnika
Dodano: 09.01.2018 22:08    Przez: ~Spodek
Bardzo dobry transfer. Młody perspekrywiczny zawodnik, z super warunkami, ktory jeszcze nie tak dawno trenował z Legią Warszawa jako 3-ci bramkarz po Malarzu i Cieżniaku. Jędras, Kąkolewski = nowi, plus Marszałek i Ćwiek wrócili do gry po kontuzjach. Formacja defensywna wygląda teraz naprawdę solidnie. Brawo Zarząd!!!
Dodano: 09.01.2018 22:01    Przez: ~Ksg fan
To co bylo najslabsze w pierwszej rundzie może okazać sie teraz najmocniejszą stroną Górnika! Czekamy jeszcze za kimś do środka i do napadu i będzie dobrze:)))
Dodano: 09.01.2018 22:03    Przez: ~Lesik
Bez przesady
Dodano: 09.01.2018 22:27    Przez: ~.....
Jaki trzeci bramkarz ? Chłopie! po Malarzu i CięRZniaku byli jeszcze Jałocha, Szumski, Majecki wiec był on 6 lub 7 bramkarzem:)
Dodano: 10.01.2018 14:41    Przez: ~zorientowany
Zobaczymy w czerwcu gdzie bedzie gornik !!!
Dodano: 10.01.2018 16:51    Przez: ~xxxx
A kiedy modernizacja stadionu,przeciez tych plastikowych siedzisk jest tylko ok 2 tys, jak bedzie 1 liga tych siedzisk moze brakowac !
Dodano: 09.01.2018 22:21    Przez: ~Warta
Oj boli boli niektórych to że Klub sobie dobrze radzi i przeprowadza ciekawe ruchy kadrowe w przerwie. Zakompleksione mendy! Tylko Górnik! Brawo Zarząd!!!
Dodano: 09.01.2018 23:48    Przez: ~Mendez
Radzi sobie doskonale, wystarczy spojrzeć na tabelę :)
Dodano: 10.01.2018 12:03    Przez: ~Górnik
Radzi sobie i to bardzo dobrze i osiaga super cele , na dodatek bez zadnych dotacji druzyna KKF ! Gornikowcy maga przyjsc po lekcje jak sie gra i jak sie strzela przepiekne bramki !
Dodano: 10.01.2018 14:46    Przez: ~konin
A mnie to bawi. PZPN zrobił reorganizacje. Ta III liga to stara IV. Czyli kompletny zaścianek. A robicie z tego podjar jakby to była pierwsza liga. Poziom Górnika i całej III ligi jest po prostu niski. Szkoda tylko kasy bo z tym poziomem to drużyny powinny jeździć po swoich powiatach. A jeżdżą przez pol kraju by kopać się po czołach. Masakra
Dodano: 10.01.2018 08:50    Przez: ~Taka prawda
Poziom niski? Hehehe :) Chyba mało widziałeś chłopcze. To nie ta liga co kilka lat temu, poziom poszedł zdecydowanie do góry. Zobacz tylko jakie marki grają tutaj: Bałtyk, Elana, Kotwica itd.
Dodano: 10.01.2018 08:58    Przez: ~Zenek
Chcesz zatem napisać, ze poziom wydatków jest proporcjonalny do poziomu gry? Nie chodzi mi o samego Górnika. Jeżeli gość na poziomie czwartego poziomu rozgrywek ma kontrakt i zarabia kilka tysi to jest to żenada. To tak jak montować nitro i sportowy spojler do golfa dwójki. Teraz rozumiesz?
Dodano: 10.01.2018 10:04    Przez: ~Do Zenek
A skąd tu już wiesz ile zarabia? Taką rzecz wiedzą nieliczne osoby w klubie. A ty już wiesz ze zarabia kilka tysięcy. Jak wiesz dokładnie to podziel się tą informacją, jak już chcesz tak wszystko ujawniać.
Dodano: 10.01.2018 10:40    Przez: ~KSG
Nikt tam kilku tysięcy nie zarabia, już 1000 to byłby czub listy płac, nie pisz bajek człowieku...
Dodano: 10.01.2018 12:07    Przez: ~Górnik
Boli was wszystkich ze to jedny klub w Koninie z tradycjami kibicami (kibolami) jak zwał tak zwał. Połowa tych komentarzy pochodzi z naszego najlepszego FC z przemysłowej którzy niestety zawsze za nami jeżdżą. Druga połowę pisze pan Roman i wszystkie dziewczyny :)z medyka.. boli fakt ze to u nas jest atmosfera i ze to kibiców Górnika jest więcej na oddalonym wyjeździe w Kołobrzegu w środku tygodnia niż kibiców medyka na meczu o mistrza Polski na najwyższym szczeblu rozgrywek. To tyle jeśli chodzi o komentarz ;)
Dodano: 10.01.2018 10:12    Przez: ~Prezes Związku związków
Czemu kasujecie wpisy co prezes to wasz przydupas z portalu
Dodano: 10.01.2018 14:40    Przez: ~Kks
Kasuja bo on podobno bardzo zdrowo iprzystojnie wyglada ha..ha..!!!
Dodano: 10.01.2018 14:48    Przez: ~!!!!
Wyglada normalnie a ty jestes chory psychicznie i nie masz sie do czego czepiac bo organizacja w klubie jest transfery sa to do wygladu nic innego i racjonalnego nie wymyslisz bo nie masz czego internetowa mendo
Dodano: 10.01.2018 15:00    Przez: ~ksg
Prezes masz u mnie piwo, trafiłes w samo sedno!
Dodano: 10.01.2018 15:42    Przez: ~Piwko
Jak jest wszystko normalne i jest demokracja to poco usuwa sie nie ktore wpisy ?????
Dodano: 10.01.2018 16:33    Przez: ~??????
Kazdemu wolno miec swoje zdanie ! A co niektorzy szybko sie obrazaja !!!!
Dodano: 10.01.2018 16:39    Przez: ~adam
Ej ale Medyka to ty zostaw w spokoju