Dzisiaj jest niedziela 20 maja 2018, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (26038) SPORT FORUM FIRMY (5178) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO

20 / 11oC
19 / 13oC
17 / 12oC

Kto pomoże podwieźć „staruszka” na targi sprzętu p ... (13)Medyk wygrał z UKS SMS Łódź, ale wicemistrzem jesz ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaSportDwa razy po 0:3. SKP Słupca przegrał w dwóch kolej ...

Dwa razy po 0:3. SKP Słupca przegrał w dwóch kolejnych meczach

Dodano: 13.02.2018 11:38

Z Jarotą Jarocin i Pelikanem Niechanowo przegrywali w dwóch ostatnich meczach kontrolnych piłkarze SKP Słupca. W obu spotkaniach drużyna Wojciecha Henke uległa rywalom trzema bramkami.

W zeszły czwartek słupczanie grali w Jarocinie z tamtejszym III-ligowym Jarotą. Gospodarze bardzo szybko wyszli na prowadzenie - już w siódmej minucie bramkarza SKP pokonał Marcin Szymkowiak. Po zmianie stron piłkarze Jaroty dołożyli jeszcze dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Piotr Skokowski i Miłosz Kowalski. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną piłkarzy z Jarocina 3:0.

W sobotę IV-ligowiec zmierzył się natomiast z Pelikanem Niechanowo. Szósty zespół A-klasy gr. Poznań I wyszli na prowadzenie w 38. minucie po akcji skrzydłem Przemysława Wiśniewskiego. W drugiej połowie słupczanie mieli swoje sytuacje, ale to nadal tylko Pelikan trafiał do siatki. W 64. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Wiśniewski, a wynik spotkania na 3:0 ustalił Adrian Łucki.

W kolejnym meczu kontrolnym SKP Słupca zmierzy się z Polonusem Kazimierz Biskupi.

Jarota Jarocin - SKP Słupca 3:0 (7' Marcin Szymkowiak, 65' Piotr Skokowski, 80' Miłosz Kowalski)

Pelikan Niechanowo - SKP Słupca 3:0 (38', 64' Przemysław Wiśniewski, Adrian Łucki)

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?