Dzisiaj jest środa 12 grudnia 2018, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21973) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (8)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (45)

Po raz czwarty pobiegną Tropem Wilczym. Tym razem na Zatorzu

Dodano: 16.02.2018 12:03
Źródło: LM.pl

Ruszyły zapisy do IV Biegu Tropem Wilczym. Jak co roku koninianie uczczą pamięć Żołnierzy Wyklętych, ale tym razem pokonując trasę na Zatorzu.

Bieg odbędzie się już po raz czwarty. W poprzednich latach biegacze przemierzali trasy w Parku im. Chopina oraz ulicami starej części Konina i bulwarami. W tym roku impreza odbędzie się na Zatorzu - biuro zawodów umieszczone będzie w Galerii nad Jeziorem, a biegacze pokonają trasę wokół jeziorka Zatorze.

Jak zawsze do wyboru będą dwa dystanse. Jeden - mierzący 1963 m (nawiązujący do roku 1963 r., w którym zginął Józef Franczak ps. ,,Lalek" uznawany za ostatniego żołnierza polskiego podziemia antykomunistycznego i niepodległościowego), a drugi - 4000 m. Start pierwszego biegu zaplanowany jest na 4 marca o godz. 12.00. Dziesięć minut wcześniej dla biegaczy zorganizowana zostanie rozgrzewka. Zakończenie biegu ok. godz. 14.00.

W biegu wziąć udział będzie mogło maksymalnie 300 osób. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się poprzez formularz dostępny TUTAJ. Wpisowe wynosi: 18 zł dla uczniów i studentów z ważną legitymacją, 28 zł dla osób pełnoletnich, 35 zł w dniu zawodów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie tropemwilczym.pl/bieg/konin.

Koniński bieg będzie jednym z ponad 300 organizowanych w całej Polsce. W Koninie za organizację zawodów odpowiedzialne są: Fundacja Wolność i Demokracja, Klub Biegacza Aktywni Konin, Jednostka Strzelecka 4150 Konin, Szkolna Grupa Rekonstrukcji Historycznej przy II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie, Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Koninie. Koordynatorem akcji jest Tomasz Andrzejczak.  • Po raz czwarty pobiegną Tropem Wilczym. Tym razem na Zatorzu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Górnik Konin będzie obecny.antifa w koninie goniona
Dodano: 16.02.2018 22:21    Przez: ~Kibic

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.