Dzisiaj jest środa 12 grudnia 2018, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21976) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO

1 / 0oC
1 / -2oC
0 / -1oC

Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (8)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (44)

Kolarze zaczęli sezon. W niedzielę jeździli w Mistrzostwach Kalisza

Dodano: 13.03.2018 13:51

Drugi start w bieżącym roku zaliczyli zawodnicy KLTC Konin i LUKS Kramsk. W Mistrzostwach Kalisza MTB wystartowało dwunastu reprezentantów tych dwóch klubów.

Najwyższe miejsce w Kaliszu wywalczyła Natalia Sobiech, która w kat. żaczek uplasowała się na czwartej lokacie. W tej samej kategorii dwunasta była Martyna Mikorska, a trzynasta Amelia Szczepańska.

W pierwszej dziesiątce znalazł się również Jakub Janiak, rywalizujący w kat. juniorów młodszych. Szesnaste miejsce w kat. żaków zajął natomiast Wiktor Borowski. Dwie zawodniczki z KLTC Konin i LUKS Kramsk walczyły w kat. młodziczek. Klaudia Żmuda przyjechała na metę na dwunastym miejscu, a Roksana Mikorska - na trzynastym.

Najliczniejsza reprezentacja kolarzy z naszego regionu rywalizowała w kat. młodzików. Konrad Waliniak zajął dwunaste miejsce, a pozycję niżej uplasował się Patryk Wawrzyniak. 27. miejsce wywalczył Sebastian Kaczmarek, 30. był Filip Bąk, a 32. - Bartłomiej Siuda.