Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21264) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 5oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
6 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wróciły seniorki, wrócą seniorzy? Trening naborowy ... (0)Konin. Starsza kobieta straciła pieniądze po telef ... (2)

Nie tylko Tur 1921. Orzeł Kawęczyn też ma koszulki na 100-lecie

Dodano: 4.04.2018 11:01
Źródło: LM.pl

Kolejny zespół z okręgu konińskiego będzie miał okolicznościowe koszulki z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Specjalny zestaw strojów otrzymał niedawno Orzeł Kawęczyn.

Grający w konińskiej A-klasie Orzeł Kawęczyn otrzymał ostatnio nowy komplet strojów meczowych. Koszulki mają okolicznościowy napis 1918-2018 100-lecie Niepodległości Polski. - Stroje wpisują się w gminne obchody 100-lecia niepodległości - informuje klub z Kawęczyna. Koszulki wręczone zostały zawodnikom w minioną sobotę przed meczem z Gromem Malanów przez wójta Kawęczyna Jana Nowaka.

To już kolejny klub z okręgu konińskiego, który w ten sposób upamiętnia setną rocznicę odzyskania niepodległości. Pod koniec lutego specjalny zestaw biało-czerwonych strojów zaprezentował Tur 1921 Turek.

fot. Orzeł Kawęczyn  • Nie tylko Tur 1921. Orzeł Kawęczyn też ma koszulki na 100-lecie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.