Dzisiaj jest niedziela 19 stycznia 2020, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19864) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Gołuchowem też na remis. Bramka testowanego zawo ... (0)To się po prostu opłaca! Porozumienie w sprawie zi ... (4)

Mobilna Akademia Młodych Orłów. W kwietniu Kłodawa i Malanów

Dodano: 4.04.2018 11:22
Źródło: LM.pl

Od środy wizyty rozpoczynają trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W kwietniu zajęcia w regionie konińskim odbędą się dwa razy - w Kłodawie i Malanowie.

Mobilna Akdemia Młodych Orłów to najnowszy projekt szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zamysł jest prosty - dwóch trenerów w każdym województwie prowadzi szkolenia dla trenerów, pokazując najnowsze trendy treningowe i wyłapując lokalne talenty piłkarskie. Akademia docelowo ma trafić do każdego powiatu w Polsce.

W województwie wielkopolskim za treningi odpowiedzialni są Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak. Akademia rusza już dziś - pierwsze szkolenie dotrze do Śmigla. Łącznie w kwietniu trenerzy dotrą do dwunastu powiatów w całej Wielkopolsce.

Dwukrotnie odwiedzą również region koniński. Już w czwartek Mobilna Akademia Młodych Orłów gościć będzie w Kłodawie (powiat kolski). Szkolenie rozpocznie się o godz. 15.30 wykładem teoretycznym ,,Szkolenie piłkarskie dzieci, budowa treningu". Godzinę później rozpocznie się trening pokazowy orlików, a o godz. 17.30 - gra selekcyjna młodzików. Na godz. 18.45 zaplanowane są natomiast: podsumowanie szkolenia i dyskusja.

Drugi raz do regionu konińskiego MAMO zawita 10 kwietnia. Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak gościć będą wtedy w Malanowie.    • Mobilna Akdemia Młodych Orłów. W kwietniu Kłodawa i Malanów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.