Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17579) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

KLTC zainaugurowało sezon szosowy od Ślężańskiego Mnicha

Dodano: 12.04.2018 12:33
Źródło: LM.pl

Ośmiu zawodników KLTC Konin wzięło udział w XXXI Wyścigu ,,Ślężański Mnich" w Sobótce. Był to pierwszy szosowy start konińskich kolarzy w tym sezonie.

Czterech koninian rywalizowało w kat. juniorów. Do pokonania mieli cztery okrążenia po osiemnaście kilometrów (łącznie 72 km). Na starcie wyścigu stanęło 136 zawodników. W tej stawce wysokie, piąte miejsce zajął Konrad Sosiński. - Cały wyścig był bardzo aktywny, brał udział w dziesięcioosobowej ucieczce, która rozegrała końcówkę wyścigu między sobą - podsumowuje jego występ Robert Kierejewski, trener KLTC Konin.

Równie dobre, czternaste miejsce wywalczył Dawid Kuderczak, a 23. był Mikołaj Kawa. Z wyścigu wycofać musiał się Michał Markowski. Kolarz z Konina brał udział w kraksie i nie był w stanie dokończyć zawodów.
Czterech reprezentantów KLTC Konin wystartowało w kat. młodzików. Do pokonania mieli jedno osiemnastokilometrowe okrążenie. W wyścigu wzięło udział 133 zawodników. Dziewięnaste miejsce wywalczył Kamil Kudliński, 25. był Patryk Wawrzyniak, 46. Konrad Waliniak, a 107. Sebastian Kaczmarek.

- W zawodach brała udział cała czołówka krajowa i jest to bardzo pozytywny wynik, jak na początek sezonu. Widać dobrze przepracowany okres przygotowawczy do sezonu kolarskiego - podsumował występ konińskich kolarzy trener Robert Kierejewski.

Kolejne starty już w najbliższy weekend. Zawodnicy KLTC wezmą udział w kryteriach towarzyszących Wyścigowi Szlakiem Bursztynowym. W sobotę koninianie jeździć będą w Stawiszynie, a dzień później w Kaliszu.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.